Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz imibogyo #144 üzenetére

    Lehet, de a te verziódra is kíváncsi lennék. Megvárom, úgy sem lesz időm foglalkozni vele a gyarkolatban még vagy 2 hétig. :(((

    Pete55555:
    Köszönöm hogy dolgoztál rajta! :R
    Megnéztem, hát van benne jó ötlet, de alapvetően nekem az ezzel a gondom hogy előre és a hátsó csatlakozók felé nem szabadna fújni, mert nem szeretem ha rám jön a levegő, és rám jönne mert 45 fokban ülök a sarokkal szemben. Szóval a vinyóknak befelé fújhat kifelé nem. Majd lerajzolom már a házhoz az asztalt is meg a berendezéseket is, úgy egyértelműbb lesz.
    A procihoz a két befújó nem rossz ötlet, csak szokatlan mert én arra az oldalra terveztem minden kezelőpanelt és minden csatit, azért is néz arra az alaplap "segge", így minden fél karnyújtásnyira lenne.
    A fentiek akkor érvényesek, ha nekem jobbról van a ház. Ez lenne az ideális. Ha így hogy a vga felől kifelé szívnak a ventik, az nem elég (amit magyarázz el kérlek mert nem látom az okát, igaz nincs is benne nagy tapasztalatom, de tényleg tudni szeretném, miért nem hatékony szívóként), esetleg a VGA fölé tennék egy befújó ventit ami ráfúj, az mennyit dobna a dolgon? :F
    Vagy B verzió, amihez még méricskélnem kellene, hogy nekem balról rakom a gépet ami nem olyan jó mert egyrészt pont az elosztó helyére menne amit meg nem raknék a tetejére, mert oda a multifunkciós menne, de jobbra meg nem rakhatom az elosztót mert akkor a router és modem tápjai nem érnek el az áramig, másrészt jobb kezes vagyok és jobbról kényelmesebb volna a kezelése mindennek.
    Rizsa: Mindenképpen a sarokasztalra raknám. Most a sarokasztalnál bal oldalt mellette van egy kis íróasztal, azon van a gép, de ezt fel akarnám szabadítani mert vagy harmadát lefogja egy ATX ház, de eddig a sarokasztalra nem tudtam rakni mert van ugye egy multifunkciós is, ami meg nem áll meg egy ATX tetején és úgy túl magasan is lenne scanneléshez, szóval gondok tömkelege, de ezzel kockább házzal megoldanám hogy rárakom a multifunkciósat, és el is fér, nem is lesz nagyon magasan. Ja és a földre semmi nem fér már, kisszekrény a kacatjaimnak és az 5.1-es mélynyomója, valamint cipős dobozok kitöltik a helyet teljesen.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák