Új hozzászólás Aktív témák

  • Bence008

    tag

    válasz Peter.70 #37540 üzenetére

    Az EQ-val/Credit Prime 2015 Kft.-vel/"Kedvező üzleti flottával" jelenleg flottaszerződést kötni rizikós, 5-10 ezer forint bánhatja + nem lesz szolgáltatásod, amíg máshová nem mész át. A Telenor ügyfele a Kft., nem te, őt viszont végrehajtás alá vonták, és ha jogutód nélkül megszűnik, akkor kikapcsolják a kártyád, bukhatod a számod és a belépési díjat, amit még csak nem is követelhetsz vissza, mert módszeresen nem adnak róla számlát az alkalmazottak. :N Jobb esetben életben marad a kártya, a nevedre kerül a szám és áttesznek a legolcsóbb publikus csomagba, de gyanítom megőszülsz, amíg ezt kiszenveded. Eddig is rizikósabb volt ez a flottázás, mint besétálni egy Telenor üzletbe és kötni egy lakossági vagy üzleti előfizetői szerződést, mert a flotta ügyfélszolgálata (tapasztalataim alapján) lassú, nem köti őket hibaelhárítási/aktiválási határidő, majd csak a Telenort, ha szól nekik a flottakezelő, valamint péntek délutántól felejtsd el, hogy felveszik a telefont. Mégis ezek ellenére megérhette flottázni a jobb árak miatt, HA minden úgy működött, ahogyan a nagy könyvben meg van írva. Esetemben egyébként 2 hete kifizettem a tagsági díjat, átvettem a kártyát, de még a mai napig nem működik. Június 21-én végrehajtás alá kerültek, június 22-én szerződtem velük (a végrehajtás ténye csak június 23-án került be az e-cégjegyzékbe). Utána 1 hét volt mire aktív lett a kártya, de valamit valaki nagyon benézhetett, mert többen más csomagba kerültünk, mint amire szerződtünk. Korlátlan adatkártya helyett valamelyik hangalapú csomagba raktak be. Korlátlan netem még mindig nincs, azt meg már tudni se akarom, mennyiről fogok számlát kapni és az mikorra lesz kijavítva. Ha megszűnnek biztosan nem vállalok be újra egy flottát.

Új hozzászólás Aktív témák