Új hozzászólás Aktív témák

  • coolrob

    aktív tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
    Lejárt a rablánc a T-nél, és barátom mesélt egy flottáról (még nem tag ő sem), hogy érdemes belépni. Megnéztem az ártáblázatot, és valóban nagyon csábító.

    Ha minden igaz az EQ-ról van szó, ez a Face oldaluk, Kedvező Üzleti Flotta néven fut. Ez a két cég ugyanaz ugye?

    Számhordozást már intéztem, szerződést megkértem tőlük. Ami elbizonytalanít, hogy a Credit Prime 2015 Kft, amivel szerződnék bírósági végrehajtás alatt áll néhány hete. Nyilván ez egyfajta bizalmatlanságot keltett bennem, hiszen mielőtt a számom és az aláírásom is adom a dologhoz, jó lenne tudni ennek okát, vagy hogy lehet-e bármi gond.

    Ha jól tudom, itt rengetegen használjátok, a számlán ez a cég szerepel? Elnézést ha túlaggódom, csak már a belépés utolsó fázisában járok, és szeretnék biztos lenni a dologban.

    Ha esetleg ez a hosszászólás vmi téves miatt alakul, vagy elnéztem valamit, akkor természetesen töröltetem egy adminnal!

    A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák