Új hozzászólás Aktív témák

  • carr

    őstag

    válasz negroo #19378 üzenetére

    Igen.
    Moto Defy+ ahogy írtam. Bár azzal a hang nem volt szar, gondolom nincs hd.
    De bakker... a vodát itt szarolják, hogy így elavult, így bedugul, stb. Hol?!
    2012 óta vagyok (voltam) voda.
    A Mátrában végig (!) H+, stabil hallhatóság. 2-3 vakfolt van, cca 200-500m hosszan, ahol egyik mobilnak sincs adásvétele.Tehát nem csak voda, hanem t és telenor is lehal menet közben. Vodán Nem váltogatott minden másodpercben (zabálva az akkut), 3g, és H+ között, mint ez a fos telekom... mit kell sztárolni egy vidéki viszonylatban szar szolgáltatón? -.-
    A fővároson kívül nincs élet? :(((

    Ha gyöngyösön vagyok, vagy más vidéki városban, ott megy a 3G, vagy H+, de váltogatja egymást. másodpercenként.
    Térerő 50%-100% körül van. Épületen belül vagy kívül is. Pincében álmodj királylány a net, de még a beszélgetés is.
    Ugyanez, voda feltöltővel (pfff az pedig tényleg durván tré) vígan ment a H+, bárhol voltam is, a legutolsó cca 500fős lakosú piciny falumban is, de még a pincében is (gyöngyösön full zárt pince vasajtóval zárva is ment Edge), de még telefonálni is tudtam. 49.- Ft/perc, perc alapú számlázás, 500M net. (3000Ft feltöltés esetén)
    :DDD -.-"
    szabadrablás...
    jó lenne ez a csomag, voda alappal. xD ;] :C

    360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Új hozzászólás Aktív témák