Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz csjohnny #159 üzenetére

    Hú, ezt egy kicsit túlgondoltad. Szóval én úgy értettem, hogy az alkalmazás indító parancsnak csinálsz az asztalra egy E-Robot parancsikont. Én Apex launchert használok. Ha hosszan nyomok az asztalra, akkor feljön egy menü. Közte a parancsikon opció. Ha rákattintok, akkor kilistázza azokat a programokat, amikhez parancsikon készíthető. Ha kiválasztom az E-Robotot, akkor megnyílik egy lista a parancsokkal. Itt kiválasztom a megfelelő parancsot, társítok hozzá egy ikont (ehhez lehet, hogy kell vadászni a neten ikonokat) és kész. Azt sajnos nem tudom, hogy a gyári launcherben is így van -e, mert annak még az írmagját is kiírtottam, nehogy véletlenül el tudjon indulni. De vannak más lehetőségek is. Azért nehéz ez, mert mindenkinek megvannak a megszokott programjai. Nekem pl. többek között az Apex, az E-Robot és az Elixír2 alap. Így parancsikont is inkább Elixírrel csinálok, mert ott sokkal több lehetőségem van. Pl. az állapotsorra is tudok parancsikont létrehozni. Így pl. a billentyűzetváltó, vagy a flash -engedélyező/tiltó mindíg kéznél van.
    Azt nem tudom, hogy pontosan mit szeretnél elérni azzal a fájlal. Ha leírod, akkor talán tudok segíteni. Az E-Robotot pedig természetesen a Play -ről lehet letölteni. Egyébként ITT egy kis ízelítő. Ettől persze sokkal többre is képes. A program természetesen Magyar nyelvű, csak gondolom Tamás telójáról készültek a screenshotok és Ő angolul használja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák