Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz HeavyToys #428 üzenetére

    Attól függ, mit jelent pontosan a netezgetés. Ha egyszerre max. 5-6 megnyitott lap olvasgatását, akkor tökéletesen jó rá. Ellenben ha egyszerre több lapot szeretnél beállítani kezdőoldalnak, arra - tudtommal - egyik droidos böngésző sem alkalmas. Meg a flash is döcög azért rajta, szóval ha nincs digisportod és a neten szeretnéd nézni egyes közvetítéseiket, akkor bajban lehetsz. Ugyanez igaz a silverlight-os cuccokra (pl. m1, m2 online élő adás - utóbbiakat viszont a mindig TV alkalmazással tudod nézni). Plusz van olyan sajátsága is a droidnak, hogy csak addig hallgathatsz pl. egy YouTube-os videót, amíg az a lap aktív, amin megnyitottad, ergo nem tudsz közben böngészgetni.

    Persze lehet, hogy a fenti problémák már megoldódtak, mióta (pár hónappal ezelőtt) kipróbáltam egy tabbal, hogy ki tudom-e váltani a notit. Én nem tudtam, de ha te más szokások rabja vagy, akkor simán sikerülhet.

    Külső vinyót kezel, de vagy saját táp kell a vinyónak, vagy aktív usb hub-bal kell használnod.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Teclast P20S, P30S, M40HD tabletek, PS4 Slim és játékok (lemezes és digitális, sok exkluzív és playlinkes), HP mini PC, Lenovo 40A1 dokkoló, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Fujitsu Lifebook U727

Új hozzászólás Aktív témák