Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz #79335424 #1031 üzenetére

    Teamviewer úgy tudom arra való, hogy egyik gépről irányítani tudjuk a másikat, de többünknek nincs ilyenre szükség, csak annyira, hogy otthon a "központi gépről" le tudjuk játszani ennek a kütyünek a segítségével a filmet, zenét, fényképet. Na most nekem megoldódott a dolog, félig, speciális megosztási beállításoknál kikapcsoltam a "megosztás jelszavas védelemmel" de ez kevés volt, semmi nem történt, felette ott van a fájlmegosztási kapcsolatok, 128bit-ről a 40 vagy 56 bit-re állítottam, így mindjárt sikerült. Ennek ellenére be kellett írnom viszont a fő gép felhasználónevét-jelszavát, ezen meglepődtem, de persze ez nem baj.
    Viszont wifi iszonyat szakadozása miatt használhatatlan sajnos így, ezért írtam, hogy csak félig oldódott meg a probléma. Konyhába van a kütyű, eddig minden működött onnan a wifivel, egyedül ez a cucc nem tud stabil kapcsolatot tartani. Jelszavas védelem nincs a wifin, azt hiszem titkosítás sincs. Szóval RufuszX várom nagyon a leírásod a root menetéről, hátha megoldja a wifi gondomat :)

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák