Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz dzsordzs69 #5121 üzenetére

    Erről beszéltem.. 8.199.- az Aquamail most (szokták felére akciózni), a Nine Email meg 4.890.- talán Google Play-en (meg egy kliensre $14.99 de nincs lehetőség visszatérítésre ha tőlük veszed) de úgy emlékszem az Aqua-nál megváltozott a business model is úgyhogy van havi előfizetős dolog is (Aqua pricing).. Biztos nagyon jók meg minden.. főleg ha olyan feature-t is kihasználsz bennük amiket a többiek -esetleg- nem tudnak (todo, calendar, Exchange sync, ActiveSync..).. de az ingyenes megoldással pl. az Aqua ugye betesz aláírásba saját reklámot.. hát okay, akinek megfelel így annak megfelel, de ha a többi feature-t nem használod de reklámot se akarsz benne látni akkor nekem pl. nem fér bele az ára, főleg mikor tudom, hogy a FairEmail meg a MailDroid, K9, esetleg BlueMail.. mit tud ingyen (vagy mégtöbbet a negyedéért se - és a FairEmail fejlesztője vastagon benne van ám más fejlesztésekben is, mint pl. XPrivacyLua Xposed modul, úgyhogy úgy érzem jobb helyre ment az ár amit nála hagytam inkább). Elnézést a hosszú offért mindenkitől!

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák