Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imres1953

    újonc

    válasz AMIki9 #22 üzenetére

    Sziasztok!
    Bár konkrétan egy érdeklődőnek írom, de nyilván többen küszködnek hasonló problémával.
    Azt nem tudom, hogy a konkrét érdeklődőnek megoldódott-e a problémája, én mindenesetre közzéteszem.
    Az kétségtelen, hogy a Google Play Android Auto nem használható Magyarországon.
    A bejegyzésem későbbi részében felhívom a figyelmet arra, hogy a telefon frissítésekkel körültekintően járjunk el, nehogy befrissítsük a Play-ról az Android Auto-t!
    Először is.
    De.
    Van megoldás.
    Az Android Auto Magyarországon is korlátozás nélkül használható, ingyenes változata letölthető a következő linkről
    [Download Free Android APKs) ...]
    Ez a megoldás mindaddig alkalmas módszer, míg a Google fel nem oldja a magyarországi korlátozást.
    A letöltéshez és a telepítéshez én a következő módszert javaslom.
    1. A fenti linkről asztali gépen letöltöm az alkalmazás legfrissebb verzióját.
    2. Kábelen keresztül vagy Bluetooth-on vagy Wifi-n áttöltöm a telefon Download mappájába az APK fájlt.
    3. Engedélyezem a telefonon az ismeretlen forrásból származó alkalmazások telepítése opciót. Akinek ez esetleg kérdéses, annak ezt a linket ajánlom.
    [Külső forrásból származó (Marketen kívüli) Android alkalmazás telepítése Android készülékekre]
    4. Telepítés után törlöm a Download mappa APK fájlját.
    Ezután beülök az autóba, elindítom az autót, rádugom sima USB kábelen a kütyüre a telefont. A telefonon elindul az Android Auto, a multimédia kijelzőn megjelenik a nyitókép és a telepített alkalmazások közül kiválasztom a
    - Waze vagy
    - Térkép
    alkalmazást.
    Fontos figyelmeztetés!
    Említettem, hogy soha ne frissítsük automatikusan az Android Auto alkalmazást, mert akkor a Play Áruház Magyarországra korlátos verziója töltődik le. Ha mégis előfordul a frissítés, akkor távolítsuk el az alkalmazást és a fenti módon telepítsük újra!
    Másik veszélyforrás, ha indulás után derül ki, nem működik a fenti ok miatt az alkalmazásunk.
    Ezért. Használat előtt és indulás előtt - még időben - győződjünk meg róla, valóban működik az alkalmazásunk!

    Időnként célszerű az alkalmazás linkjéről a legfrissebb változatot letölteni. Verziószám alapján eldönthető, hogy éppen melyik verziót használjuk. Ha kétségeink vannak, akkor nyugodtan keressetek meg! Akár nyilvánosan, akár privátban.
    Többet nem akarok írni, mert így is hosszú lére eresztettem mondandómat.

    [ Szerkesztve ]

    Igaz, hogy automata klíma a trabantokhoz még nem járt, de a mobiltelefonokat hamarabb kezdték el gyártani, mint a trabantok gyártását megszüntetni.

Új hozzászólás Aktív témák