Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Sziasztok!
    Szomszédnak segítenék mindig TV-s rendszert kiépíteni.
    Mivel nálunk már működik, így hasonlót szeretnék, de nem tudom milyen készüléket vegyek.
    Nálunk egy nagy antenna van a tetőtérben (16dBi +), illetve egy passzív elosztó és így 3 tv-t hajt meg.
    Nincs vele gond, nyűg stb.
    Kérdésem az lenne, hogy milyen beltérit ajánlotok ami stabil, egyszerű magyar menüvel rendelkezik, illetve ha lehet tud USB-s média lejátszást is.
    Egy helyről venném meg a ketyeréket (set top box, antenna, stb), illetve ha van kártya. Lehetőleg olyan lehetőséggel ahol van "gar futár" vagy hasonló szolgáltatás. Milyen készüléket ajánlotok és hol érdemes beszerezni?
    Anno beszéltem ügyfélszolgálattal ott annyit mondtak, hogy némi felárért lehet venni társ kártyát adott háztartáson belül, így nem kell 3 családi csomagot megvenni. Ez a lehetőség gondolom még él... :F
    Kösz a válaszokat előre is! :R

  • szacsee

    nagyúr

    válasz darvinya #11974 üzenetére

    Köszi! :R
    Szomszéd 3TV-n szeretne TV-t nézni (gyerekek, nagyszülők stb.)
    Nézegettem de van több lehetőség.
    1. Megveszek mindent innen-onnan és veszek mellé nekik egy családi kártyát éves előfizuval és két társkártyát igényelnek mellé ( családit azt hiszem lehet venni ~36ezer ft-ért és ilyenkor még melléjön a társkártya később, ami aktiválása 2900ft x2 + havi 300+400ft azt hiszem.
    2. Bemegyek egy mindig tv üzletbe megveszek egy 12 havi csomagos dekóderes Wayteq kütyüt 36000Ft-ért (pl euronics), antennát és egyéb dolgot pedig össze tudok vadászni hozzá + igénylek társkártyát és aktiválom + havi díj.

    Első esetben megveszem elvileg az összes eszközt + 36K a családi csomag (aktiválás + ~32000Ft), a két társkártya és azok havi díjai, de mivel a második esetben ez ugyanennyi, így nem számolom a különbségek közé.
    Második esetben egy dekóderrel kevesebbet veszek és veszek pl euronics-ban egy Waytech-et és kapok hozzá egy év családi csomagot. Mellé igényelek két társ kártyát ami ugyanaz mint az első esetben.
    Elvileg a második esetet nézve spóroltam egy aktiválási árat és egy dekódert is ha úgy vesszük, vagy nem?
    Waytech miért nem ajánlott? Ennyire tré lenne?
    Meglesem a helyi boltot mit kapni, ha nincs nagyon választék, akkor valamelyik webshop lesz a nyerő.
    Antennát lehet variálni, mert nem nagy összeg relatíve.
    Kérdés az, hogy pl feltöltő kártya mellé is igényelhető-e a társkártya vagy sem... illetve hogy lehet azt fizetni... de majd rákérdek telefonon.
    Mindig TV matricás termék alkalmas a családi kártyás csogaok nézésére is vagy vannak korlátozások néhány készüléknél?
    Amikoból csak baromi drágát láttam (20K + ) viszont nem tudom mennyivel tud többet, mint az itthoni 10K körüli Alcor-om ami elég stabil. (usb-s lejátszás nem elsődleges szempont náluk)
    Kösz az eddigi segítséget, de még több kérdés merült fel. Jövő héten utána járok a helyi dolgoknak és hátha okosabb leszek. 10K körül milyen készülékek jöhetnek szóba, hogy pontosítsak az előző hsz-om kérdésén? :R

    [ Szerkesztve ]

  • szacsee

    nagyúr

    válasz arion123hu #11983 üzenetére

    Köszi!
    Ez lett volna a telefonos ügyfélszolg. felé az egyik kérdés... kezd körvonalazódni a dolog. :R

  • szacsee

    nagyúr

    válasz interstate76 #11998 üzenetére

    Bocs, de publikus, hogy hol rendeltél tőlük?
    Webshopot nem érem el, mert nem üzemel felirat fogad, gondolom telefon, vagy helyi bolt.
    Melyik megoldás a jobb?
    Helyben van egy Euronics és egy eletronikai szaküzlet, akik szerződve vannak velük...

Új hozzászólás Aktív témák