Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci1117

    tag

    válasz cof #20234 üzenetére

    Igen ez lesz a következő lépés, oda rakom a tv-t az ablak alá és elkezdek szórakozni az antennával, hátha valahol sikerül befogni a jelet.
    Csak nyilván nem olyan hosszú sem a táp sem az antenna kábel hogy szabadon próbálkozzak... :W úgyhogy amíg én tartom a tv-t, asszony bohóckodik az antennával :D legalább szerzünk pár vidám percet a szembe szomszédnak :D

  • laci1117

    tag

    válasz cof #20234 üzenetére

    Ma egy órát elszórakoztam ezzel a módszerrel, pillanatokra beugrott a kép, amint megmozdultam vagy levegőt vettem el is ment úgyhogy elengedtem ezt a projektet a mindig tv-vel...

    Továbbiakban viszont kérném szépen a segítségeteket hogy ne lőjek mellé.
    Ha már ebben a csoportban kezdődött a kálváriám és lelkesen segítettetek a hasznos tanácsaitokkal, nem fáradnék át a Digis csoportba "idegenek" közé :D
    Nem szeretném tovább offolni a topicot, úgyhogy privátban is nagyon hálás lennék ha felkeres valaki egy kis szakmai tanáccsal. :R

    Az új projekt, a nappaliban levő Digi TV megosztása a hálóba. :)
    Annyit kell tudni, hogy nincs set top box se semmilyen kütyü, egyetlen koax jön le a tetőről, bedugom a TV-be és boldogság van jön egy raklap digitális csatorna HD-ben. :)
    Ennek a koaxnak a végét szeretném megosztani úgy, hogy egy kiállás marad az eredeti helyén (nappali TV) a másik pedig átmegy a hálóba, az ajtón ezzel [link] egészen a szekrény tetejére a TV-be.
    Szóval, miket kell vennem pontosan hogy ez az elmélet gyakorlatban is működjön? :)
    Elkezdtem bogarászni ezt a weblapot (innen szeretnék egyben megrendelni mindent), de látom hogy itt is vannak különböző méretek, csatlakozók, ellenállások, árnyékolások stb..

    A nappali tv-től az ajtóig szükségem van kb 3 méter kábelre, majd az ajtótól kb 5 méterre a szekrényig.
    Csatolok pár képet hogy átláthatóbb legyen a helyzet. :)
    Ez a kiinduló pont. [kép] [kép]
    És itt szeretnék tovább haladni fel a szekrényre [kép]

    Hálás köszönet annak aki rám szán egy kis időt hétvégén és segít. - és az eddigieket is nagyon köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák