Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz FeniX- #77048 üzenetére

    Jo lenne tudni, hogy konkretan mi a gond a BWS villajaval. Gorbe-e a becsuszoszar, ki van-e kopva a persely(gondolom, amiatt szorulhat/"esik szet" berugozaskor). Bar ha nem akar vele foglalkozni senki, akkor mindegy is :(((

    Ha nem lehet hozza kapni felujito keszletet, akkor en a kovetkezot csinalnam: lemernek mindent a teleszkopon(teljes hossza, becsuszoszar atmeroje, kerektengely atmero, feknyereg rogzito csavarok tavolsaga egymastol, illetve a kerektengelytol es a teloszar szeletol, stb).
    Ez alapjan megneznem, hogy melyik Yamaha az, amivel rokonsagban van es beleraknam annak a telojat.
    Mert ebbol is volt 26mm-es meg 30mm-es atmeroju is(meg kitudja meg a koztes meretet :D )

    Mivel ahogy korabban beszeltuk, BWS/Zuma/Booster neven millio verzioban letezett ennek elso teleszkop variacio, ennek ellenere en talaltam olyat, hogy bizonyos BWS modell elso teloja kompletten megegyzezik az Aerox bizonyos evjaratu modelljevel(talan 2001-2007).
    Aztan meg a multkor, hogy utananeztem, talatam utangyartott tuning teleszkopot (talan taiwani) ami Booster, BWS, Jog, Aprio, Neos-hoz egyarant jo volt.

    Ha ez utobbi tipusu, akkor kb 30-32k-bol van egy vadiuj kopmlett elso teleszkopszarad.

    Szoval abbol indulnek ki, hogy vajon mivel tudom osszehazasitani. A kormanycsapagy meg nem egy hatalmas tetel, ha ki van szedve a villaszar, akkor akar csapagyboltban is nezhetsz hozza cuccot.

    Tamas9x: nem eppen optimalis :D Kicsit sokat kap meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák