Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz Pete55555 #55030 üzenetére

    Nos. Apám elment a szakihoz, aki a felfúrást csinálta a robogón.
    Azt mondja, azért nem indul meg, mert fos "sport" kipufogó van rajta.
    Abban egyetértek, hogy fos a sport kipuff, de én nem értem mi köze hozzá. Azt mondta, hogy nincs benne fojtás, és csak pörög a motor, de nem ad le teljesítményt. Holott pont, hogy elindulásnál nem pörög fel, és azért nem is megy, majd miután felpörög, meg is indul.
    Vagy apám nem magyarázta el neki jól a problémát, vagy nem tudom... pedig ment is a szaki vele egy kört..

    Mindenesetre egy kipufogót kellene rá rakni, mert a mostanit le akarom cserélni. Kaptam hozzá egy suzuki sepia-ra valót, de ez nem megy fel rá, a leömlő után van benne egy könyök, ami ütközik a vázzal.
    Szerintetek a 2 kipuffból csináljunk egyet, némi flexeléssel + bilincs?
    Vagy milyet lenne érdemes rá venni? Gyári vagy ahhoz hasonló kellene. Használt/bontott, új ?

    Másik: A szaki azt mondta, hogy a nehéz indítás az automata szivató miatt van. Szvsz ez is hülyeség, mert akkor indul csak el a motor, ha tekertetem, és ha beindul, nem is áll le, hallom, hogy jobban pörög, több benzint kap, tehát dolgozik a szivató.

    A régi yamahán nem volt jó a szivató, ott hiába indítottam be nagynehezen, ha kicsit odahúzta ma gázt, lefulladt egyből, alapjáraton meg kellett várni, míg melegszik kicsit.

    Úgyhogy nem értem a palit...

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák