Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Rakeem #315 üzenetére

    Hát tudod, a Hama, az azért mégiscsak Hama.

    Szóval HAMAr felejtsd el, a Soligor messze jobb, stabilabb. Az F-V jelölés azt teszi, hogy Foto-Video. A soligor is F-V egyébként. Láttam, fogdostam STAR-61 és 63-at is, de már nem is tudom hol, olyannyira felejtős.:-)
    Na jó, komolyan: Mediamarktban is megtudod nézni, ha az van közeleb, de gyakorlatilag bármely fotós bolt forgalmazza ezeket, mert van három lába és el lehet adni, mint állványt (főleg csomagban).

    A soligor jobban leereszthető, anyagában is más, s lehet hogy most annyira nem tűnnek fontosnak, de netalántán, ha később komolyabb gépet veszel (és odafigyelsz használat közben), akkor azt is elbírja, míg a Hama tutira nem.
    pl. később igény lehet rá, hogy lejjebb tudd ereszteni.

    Én nem Soligor ügynök vagyok, így nem akarlak mindenáron rábeszélni, csak ami fontos tényező, az a stabilitás, a fej rögzíthetősége, idővel mennyit lazulnak az alkatrészek, illetve gyárilag mennyire lazák.

    A Soligor sem egy atombunker, de szerintem (lehet, hogy lesz aki még megcáfol) mindenben fölötte van a Hamának (na jó, magasságban alatta).

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • orbano

    félisten

    válasz Rakeem #315 üzenetére

    baszki olvasd el az adatait. az egyik 1,7 a másik pedig 1 kiló és 10 centivel összébb csukható. az egyiknek fix szélességben nyithatók a lábai, a másiknak tetszőlegesen. csak így elsőre. *

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák