Új hozzászólás Aktív témák

  • werttzui

    őstag

    válasz Hydra SR #387 üzenetére

    Ultra off .Ezt nekem tanították:Soha nem a tanuló a hibás hanem a tanár! Tehát ha itt valaki nem ír helyesen akkor nem őt kell szidni hanem a tanárát! :K ád 2 Lehet,hogy csak siet kapkod vagy direkt ír így mint pl dejjóóóóó vagy ilyesmi ill a magyar nyelv is relatív és nem állandó alakulnak a szavak melyeket későbbiekben hivatalosan is publikálnak lehet,hogy pl a figyu vagy a nabazz hivatalos szó lesz csak nem most hanem mondjuk 100 év múlva és direkt a rossz példákat vette elő mert rengetegen használják .Minden nyel változik és nem feltétlen egyszerűsödik de jellemzően egyszerűsítjük a szavakat és ez nem az elbutulásnak köszönhető hanem a rohanó világnak.Itt is mint máshol más témában van aki egyetért és van aki a régi szavak híve .ill lehet,hogy valaki nemkedveli a nyelvtant de lehet,hogy megmenti a világot akkor mit mondanál neki,hogy buta?Az itt a baj,ha valaki picit többet tud mint a másik(bizonyos témában) egyből lenézi a másikat :( Ill spec én 1000 szer leírtam már,hogy ez nem a nyelvtani topic és ha ezzel akarjátok növelni a hsz eteket,hogy lebunkózzátok a másikat(pedig nem is ismeritek)ez gáz :( /ja és ha mindenki mindent tudna és kitűnő volna mindenből mindenki igazgató akarna lenni és senkisem dolgozna/ Igaz itt most csak a nyelvtanról volt szó de máshol a matek a történelem stb előjön tehát nyugodtan álltalánosíthatunk. Legyen továbbra is ez a topic az ami . yóvannnnn bazzzzzzzzz :D

    PENTAX

Új hozzászólás Aktív témák