Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz energy4ever #22588 üzenetére

    "Kevesnek erzed, hibasnak erzed, van bajod vele? "
    Tapasztalat híján nem tudhatom, hogy ami problémáim vannak (lásd fent),az anyag, gép, beállítás, vagy esetleg pont a szeletelő hibája! Például, hogy random helyeken hiányzik anyag és elválik a tárgy. Olvastam már fél szemmel ezt-azt, például hogy a Prusaslicer képes vmi netes szolgáltatáson keresztül javítani az stl fájl esetleges hibáit. Olyat is olvastam már, hogy a Cura nem jeleskedik az alátámasztások generálásában, másik slicer könnyebben leválasztható alátámasztást, brim-et tud generálni. Ez utóbbi például visszatérő gondom (ahogy látom másnak is :) ). Sőt, a múltkor olyan böszmeséget csinált a Cura, hogy azt hittem, a guta üt meg. Bridge-et kellett nyomtatni egy tárgyon, ez a hülye pedig képes volt minden layert a bridge kellős közepén kezdeni, a levegőben! :W

    "Mindegyik programnak megvan az adott pontja amiben kiemelkedo, amelyik resze hianyzik a tobbihez kepest, valamint amiben hibas akar."

    Na én éppen erre vagyok kíváncsi, aki többet is használt, miért tette, milyen különbséget talált, mi az, amiben az egyik jobb, mint a másik!

Új hozzászólás Aktív témák