Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Joshi #21342 üzenetére

    Hát lehetnének szebbek is de sajnos az utómunkákat mindig megspórolom. Örülök, hogy egy-két nyomat/hét belefér az időmbe, ezen a héten is ledolgoztam egy laza 60-65 órás munkaidőt, szóval nem nálam fog időnap előtt elkopni a gép. Szinte az összes nyomaton látszódik, hogy kis tisztogatással, egyéb utómunkával sokkal szebbek lehetnének.

    A Yoda alsó élén is ez látszódik, hogy csak körömmel lekapartam a support és az enyhén megrogyó anyag maradványait, és nagyjából ennyi. Egy tizedmásodpercnyi csiszolás csodákat tenne vele. Szóval igen, használtam supportot is, de rosszul. Nagyobb %-ra kellett volna állítanom, vagy más mintájúra. A "vízszintes" részeken kicsit megrogyott az anyag. Nem mondom ezek is könnyen eltüntethetőek lennének, de hát na lásd egy bekezdéssel feljebb... ;)

    Modellek a Thingiverse-ről vannak (6 év mire betölt :(( , mondjuk privát ablakból sokkal gyorsabb, szóval nem optimalizációs gond van ott, hanem az adatgyűjtő robotjaik túl aktívak :DDD ). Baby Yoda - Mjolnir (ebben nem vagyok biztos, mert megnéztem vagy 10-et, mire egyet kinyomtattam). Igazából én soha sem szoktam megjegyezni, hogy mit nyomtatok. Ami tetszik kinyomtatom (ha bejön a nyomat (és a beállításaim), akkor a gcode-ot elrakom és ennyi). Ha kell valami, akkor újra kikeresem, vagy keresek alternatívát. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák