Új hozzászólás Aktív témák

  • blountex

    senior tag

    válasz izisz #6851 üzenetére

    Kb. jó is volt az amit írtál, de itt azért azt a pár részletet megmutatja ami kimaradt:
    video

    Legalább tudom hogy működik ez is és mi a célja, akkor ha nem ugyan azt a patront rakom bele érdemes neki esni a PID tuningnak. Elég drasztikus érték állítás volt :D
    Ilyen Heatert Cartridget vettem, de van két darab ilyenem is és ez azért minőségibbnek tűnik.
    Azon gondolkozok, hogy ha kipróbálnám a minőségibbet, akkor is ugyan így játszana a control box ventijei vagy sem?
    Amint eléri a 200 fokot onnét nem 205re megy fel, hanem visszaesik 194re majd onnét füt fel megint 205ig de most már folyamatosan tartja.
    Továbbá eredetileg úgy kaptam hogy volt a kockán egy sárga színű heat Insulation, ez nem tudom mennyi folyásolja be a történteket.

    További kérdés, hogy mennyire lenne értelme kicserélni a két ventit, illetve mi az ami segíthet a probléma megszüntetésében?

    Képek a Control Boxról:

    Nyíllal jelöltem hova csatlakozhat a két venti. Nem nagyon turkáltam benne, TL smoothert kötöttem be mikor megjött és ennyi.

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák