Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz szalámissüti #141 üzenetére

    Köszi a tippeket. A leválási problémáim az újrakalibrálás óta megszűntek, szépen kapaszkodik a munkadarab az asztalba, de ha előjön megint, a hajlakk lesz az első amit kipróbálok, mert a ragasztószalagok vastagsága miatt újra kéne kalibrálni a fej-asztal távolságot ahhoz meg lusta vagyok. :)
    Ma kipróbáltam a 70 fokra felfűtött asztallal nyomtatást, és bele is ütköztem abba a problémába amit több helyen olvastam a nyomtatómmal kapcsolatban. Túl gyenge a hozzá adott táp. 50 fokig pár perc alatt felfűt, de onnan már kínkeservesen szed össze minden egys fokot. A 70 fok több mint 45 percig tartott! 65-ről 70-re 15 perc alatt ment fel 70 fok közelében a hőmérsékletet jelző görbe szinte egyenes volt, azt hittem sosem éri el. Ezzel így nem lesz abs nyomtatás, ha oda jutok kell majd egy erősebb táp.
    Tegnap nyomtattam egy tükör tartó konzolt egy benzines biciklihez. Feltettük, és a teszt kedvéért letörtük, hogy lássuk mit bír. Meglepően erős volt pedig a gyári 25%-os kitöltéssel nyomtattam. Azért kicsit átterveztem, és 40%-os kitöltést használtam. Nagyon szép lett és masszív. Holnap majd lefényképezem.

    [ Szerkesztve ]

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák