Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Aurig@ #49579 üzenetére

    Igazából a Red jobb választás lett volna, mert azt inkább tárolásra és olvasásra találták ki, a Purple-t pedig a folyamatos írásra a tárolás mellett.

    Calogero: Szerintem olyan sok embernek nincs, mivel inkább nagyobb vállalatok (pl. Google, de most csak mondtam egy példát) használnak ilyen HDD-ket adattárolásra, ahol fontos a kevesebb HDD viszont a nagyobb hely. Probléma nem hiszem, hogy lenne vele, mivel nem átlag felhasználásra szánják, így jobban odafigyelnek a minőségre.

    Root Banane: Ugye csak viccelsz? :D Még kisebb játékról azt mondanám, hogy elmenne, na de egy ekkora játék azért nem hinném, főleg hogy a vinyó kis fordulatszámú és az USB 3 portok se annyira gyorsak azért, mint azt ígérik (kivéve drágább lapoknál, de ez még mindig csak az egyik oldal) és néha felléphet egy kis késleltetés/fagyás, meg a játék se túl tökéletes még, persze ki lehet próbálni, mert elméletileg működne a dolog, ha minden úgy menne, ahogy az papíron le van írva (technikai háttér, amint fentebb említettem).

    dantre:
    Most akkor 1-2 TB-os HDD kell, vagy pedig a kettő közötti?

    WD Blue WD10EZEX (1 TB 7200rpm 64MB - tárolás/játékok)
    WD Red WD10EFRX (1 TB 5400rpm 64MB - inkább tárolás)
    WD Red WD20EFRX (2 TB 5400rpm 64MB - inkább tárolás)
    WD Purple WD10PURX (1TB 5400rpm 64MB - inkább tárolás)
    WD Purple WD20PURX (2TB 5400rpm 64MB - inkább tárolás)
    Seagate Pipeline ST1000VM002 (1 TB 5900rpm 64MB - inkább tárolás)
    Seagate Pipeline ST2000VM003 (2 TB 5900rpm 64MB - inkább tárolás)
    Seagate Barracuda ST1000DM003 (1 TB 7200rpm 64MB - tárolás/játékok)
    Seagate Barracuda ST2000DM001 (2 TB 7200rpm 64MB - tárolás/játékok)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák