Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wipes

    senior tag

    válasz Balinov #5 üzenetére

    én is majdnem 2 évig nyúztam, a mostaniak max pár hétig-hónapig maradnak meg nálam :)

  • Varga Csaba

    aktív tag

    válasz Balinov #5 üzenetére

    Nekem eddig az alábbi telefonjaim voltak:

    1. Ericsson GA 318
    2. Alcatel One Touch Easy
    3. Nokia 5110
    4. Alcatel One Touch Pocket
    5. Siemens C35i
    6. Trium Mars
    7. Siemens MT50
    8. Siemens CF62

    Azon a véleményen, hogy a siemensek gagyik csak nevetni tudok. :C :C
    Az ősöreg Pocketem jópár dologban okosabb volt mint a bátyám R600-a aminél pl visítottam a röhögéstől mikor kiderült hogy a hívószám elküldését nem tudja a készülék maga menüből kezelni csak kódsorozattal vagy az ÜSZ felhívásával lehet módosítani. Ezt a funkciót még az ősrégi Easy is tudta.:C További LOL volt az is amikor kiderült, hogy a négyállású funkcióbillentyű az R600-on csak dísznek van mivel a menüben történő barangoláskor az adott menüpont kiválasztására már a yes gombot kellett alkalmazni.:C Ezzel szemben a Pocket ill a Mars is rendelkezett négyállású funkcióbillentyűvel és azzal úgy lehetett a menüben barangolni, beállításokat módosítani, hogy le sem kellett a gombról vennem az ujjam. Az ericssonnál adott volt a lehetőség, de a mérnökök nem éltek vele.

    További LOL:

    A siemenseknél 1 db adatkábellel mindenféle csemegét meg tudsz csinálni a telefonnal, legálisat kevésbé legálisat egyaránt.

    Próbálj meg pl unlockolni adatkábellel egy SE T100-at :DD :C :DD :C :))

    Persze, minden anyának a maga fia a legszebb, de óvakodni kell az elfogultságtól.

    Üdv

    [Szerkesztve]

    ''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Új hozzászólás Aktív témák