Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _X10Dead_

    aktív tag

    Üdv!

    Az asztali gépemmel 4 vagy 5 éve élünk meghitt kapcsolatban:
    Cooler Master 690-es ház
    Corsair TX-750-es táp
    MSI X58 Pro alaplap
    Intel I7-920-as proci (jelenleg alul-feszelve, alap-órajelen)
    Scythe Mugen II-es huto
    6GB PC3-15000-es RAM (alap órajelen)
    Sapphire HD4890-es videokari (alap órajelen)
    2 db Samsung 24" FHD monitor.
    +apró bazárok
    (Igen, a gép úgy lett összerakva, hogyha a videokari kifogy a szuszból, bele lehessen rakni a párját is)

    Időközben bővült a család, így a HC játékos státuszról le kellett mondanom, szóval a konfig alapvetően rendben van ma is. Egy dolog zavar, a videokártya. Az csak egy dolog, hogy elég sokat eszik, sőt még attól sem megyek a falnak, hogy az újabb játékoknál már észrevehető, hogy eljárt felette az idő. De még hangoskodik is (műszakilag semmi baja, olyan, mint új korában, viszont én sokkal nehezebben viselem a zajt, mint korábban).
    Az MMO-s korszaknak számomra vége, szóval nem játszom már 2 monitoron. Ha egy csilli-villi effekt előállításához aránytalanul nagy többlet-teljesítményre van szükség, akkor készséggel lemondok róla.
    Keményvonalas ATI-s vagyok, így szomorúan látom, hogy az Nvidia teljesítmény/fogyasztás terén állva hagyja a pirosakat (ahogy elnézem az ár/teljesítmény szempontjából viszont maradt a status quo).

    Szóval:
    - Mit ajánlanátok most (1 hónapon belül)?
    - Illetve készül-e valami királyság, ami miatt érdemes lenne inkább halasztani a cserét?

    (U.I.: nem ragaszkodom puki-mentes megoldáshoz, tudom, hogy a minerek szórják kifelé a kártyákat. Szóval, van az a pénz, amiért akár használt kártya is szóba jöhet...)

    Előre is köszi a segítséget.

    X.

    LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés