Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz ThorsHUN #116901 üzenetére

    Szerintem teljesen. De mindenki maga döntse el. Szerintem csak a ventillátoroknak van ilyesféleképpen "élettartama", maga a bányászás máshogy terheli a kártyát mint a játék. Én amikor kártyát vettem azt olvastam, hogy a laikus vélemény az, hogy persze 2 évig megy 100%-on a kártya akkor biztos kuka mindjárt, közbe meg a szakmai fórumokon meg longterm teszteken ennek nyoma sem volt, ellenben a meghúzott karik amik folyamatosan játékra voltak használva nagy terheléssel szarabbul jöttek ki ezekből a tesztekből.

    Annyi, hogy tuti jó bios legyen rajta különben játékra nem alkalmas és neked kell vacakolni vele (ami amúgy 5 perc, na de mégis)

    Amivel még nincs tapasztalatom az a gariztatás, hogy a gyár megtudja e mondani h babráltál e a biosával mert ha igen akkor az gari vesztés de ha nem lehet különbséget tenni ha visszarakod az eredetit akkor mindegy... Meg az is kérdés h foglalkozik e ezzel a gyár/bolt egyáltalán. De sose vittem vissza még bányász kártyát szóval erről fogalmam sincs.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák