Aktív témák

  • Flame_

    tag

    Szevasztok!

    Utókarácsony alkalmából VGA-t vennék. Kezdetben gondoltam egy ilyesmi 5670-re, utána meg elbizonytalanodtam. Úgyhogy gondoltam külső segítséget is igénybe veszek :) ( A PCIe tápcsatiból gondolom ez a 640 SP-s változat, így van? )

    Igazából kb. ekkora kaliberű kártyát szeretnék. Processzor egy E4500 van, egyelőre alapfeszen 2.75-re húzva, később talán tovább (általában olyan 3-3.2 környékéig elmennek). Kraftot egy FSP Bluestorm2 400W-os ad. A monitor natív felbontása 1920x1080, de mivel erős kártyára nincs pénz, így majd legfeljebb néha visszaveszem a felbontást - a mostani, öt generációval ezelőtti SM2.0 kölcsönkártya helyett így is megváltás lesz :) Cél, hogy a Starcraft2 multi minél nagyobb felbontáson (a legjobb lenne natív 1080p-n) és high-on jól fusson. A keretet lazán 20-30k HUF körül lőttem be, de mivel kéne más is, így nem feltétlenül költeném el mindet :) Érdemes lenne egyáltalán 30k körüli VGA-t venni e mellé a proci mellé, vagy elég egy kisebb is? Kell a teljesítmény SC2 alá? Amilyen teszteket én láttam ott szinte csak a pazarló Ultra minőségen nyomták, a helyi SC2 topikot meg még csak most fogom megnézni, úgyhogy lövésem sincs erről sem...

Aktív témák