Aktív témák

  • Czimby

    addikt

    Sziasztok!

    Szeretném lecserélni a 9800GT OC-m.
    A keret 35-40e Ft-ig terjed.

    A konfigom:
    Giga EP35-DS3
    Intel E8400
    2x2Gb 1066Kingmax
    FSP Bluestorm2 400w

    Amiket én kinéztem:
    Radeon 6850, 5850
    Geforce 460 768/1024

    Ha jól sejtem ezeket még elbírná a tápom, ill a proci is kibírná őket hajtani.
    Viszont azt ne mtudom hoszabb távon mivel járnék jobban?

    Alapból Gigabyte párti vagyok, de ha jól tudom a sima 6850 SB hibával küzködik, míg más gyártóknál ez nem fordult elő. 5850-nél kell ettől a hibától tartani?
    Amennyiben a Giga elkerülendő az Asus-t választanám, vagy van jobb lehetőség?

    Eddigiekben Nvidia párti vagyok, szimpatikusabb a driver és kezelőfelület ill. Ati kártyából már 2x találkoztam gyári kis hibával.
    1. HIS Radeon 9800Pro ami valójában csak sima 9800volt órajelek szerint, de mindenhol Pro-ként szerepelt.
    2. Sapphire 3650 gyárilag rossz volt a Biosa nem szabájozta ventit, Bios editorral hibátlanul megoldottam eme problemát, de a supportjuk szerint a hardver nem volt képes a szabájozásra! :W Akkor nálam, hogy-hogy működött? :F :DDD
    Ezek apróbb de bosszantó hibák, Nvida kártyával még sosem volt gondom pedig volt már jópár.

    Szóval a lényeg 35e-ig az általam javasoltak közül mejik az ajánlott, vagy ha van akkor érdekelne más altarnatíva is.
    Szívesen fogadok konkrét ajánlásokat is XY gyártóktól, mert lassan más annyi gyártó van, hogy nem tudom követni. Eddigeik alapján Gigabyte és Asus ami számomra megbízható és minőségi.

    Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Aktív témák