Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Na jól rápacsáltam srácok:F valaki említette a fórumon, hoyg a Leadtek TV2000XP sorozat nem teljesen kompatibilis az nForce 4-es lapkával, ami az elmúlt héten ki is ütközött. Míg egy Asus A8N-E-vel tökéletesen működött, addig az Abit AN8 Ultra-val az istennek nem férnek meg. Kifogástalanul működik így is, csak éppen ha a gépben van véletlenszerűen MACHINE_CHECK_EXCEPTION kékhalált kapok a pofámba még alapórajelen is. Először a lapra gondoltam, de 3 AN8 Ultra nem lehet szar. Aztán találtam neten a hibaüzenetre olyasmi reagálást, hoyg tápelégtelenség is okozhatja. Hoztam Chieftec tápot kölcsönbe, a hiba továbbra is fennállt. Miután kivettem a tunert megoldódott minden:U Szóval az lenne a kérdésem, hogy jelenleg egy Leadtek TV2000XP Expert (lehet Deluxe is:F) karim van és milyen más gyártót (konkrét terméknévnek is örülnék) tudnátok ajánlani, ami belefér 10 ezer forintba (bruttó) és hasonló képességekkel bír? Távirányító és FM tuner nem fontos. Szobaantennáról szeretnék tévét nézni valamint videomagnóról és TV csatornákról felvenni/digitalizálni. Ennyi. Ja és mindenképpen sztereó kellene. Windows XP HUN SP2-őt használok. Konfig meg az adataimnál.

    Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák