Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz rainman72 #65513 üzenetére

    Na voltam a MM ben. Megnéztem a tv-ket, sok időt eltöltöttem, állítgattam szépen mindent és úgy teszteltem vitt anyaggal.
    LG 65'G1, 75'A1,
    Samsung 65QN90
    LG 65 Nano963PA

    Hát úgy mentem be hogy de jó esz a samsung képe, tesztek stb olvasása után.
    Hát nem tetszett. Nagyon nem. Hiába állítgattam, nem volt szép képe. 720p 1080 és 2160 néztem. Na meg Avi filmel.

    Az Lg G1 - teljes szerelem. Annak apám olyan képe volt, pff. Mostmár értem miért mondjátok '"filmnézésre". De sajnos 75" kéne venni, és az kivül esik a kereten nagyon :( 1.5millát...ejjj így is kuszik fel a büdzse...sajna.

    Ami legjobban hasonlított számomra rá, és kellemes tiszta élénk képe volt, az a Nano963. Érdekes hogy jobb volt rajta a felskálázott tartalom mint a QN90 en. Sokkal finomabb volt, jobban tetszett. A képi világa legjobban hasonlított az LG oledekre számomra. Pedig csak véletlen botlottam bele és ó mondom meglesem. De ez is húzós...basszus - 900e.
    Nem tudom lehet azért volt ilyen szép képe, mert 8K -s? (mármint jobban mutat rajta a felskálázott 720 is?

    Mi lenne ami hasonlóan jó, de picit olcsóbb, mit tudom én...nem tudja pl a gamer dolgokat (az am sem kell nekem) de cserébe ugyan olyan jó és olcsóbb. Szívem szerint oled-et vennék de ..mégsem, leginkább az ára miatt nem megy.

Új hozzászólás Aktív témák