Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Viktor77 #36997 üzenetére

    Jó ,de i3 egy 6850 gtx 460 körüli kártyánál többet nem nagyon hajt meg míg egy A8 OC-val biztos. Továbbá sz.erintem a mai IT világban amikor egy Alpenfohn Brocken 24 fontért megkapható amivel simán húzol akármelyik procin nem nagy tudással csak kis ovlasgatással! , ezzel kitolva a CPU-d létjogosultságát azzal ,hogy később egy erősebb VGA-t is meg tud hajtani. Nekem konkrétan csak ez az egy bajom van az i3-mal. Komolyan Nekem ez mindig bevált ,hogy vettem egy CPU-t alapon ment az akkori jó VGA-val később VGA csere és kicsi húzás a porcin ami még optimális neki és rögtön kitoltam a vásárlás szükségét 1 évre. Továbbá a VGA vásárláson kívül mivel tudom azt mondjátok ,hogy később add el az i3-at és abba lapba vegyél egy i5-t ezzel azért nem értek egyet mert ha főleg mint a Te fajta típusú emberek akik semmi extrat nem csinálnak csak egy 24 fontos tuninngal + 1 új VGA-val elvannak még egy kis időt. Ez közel sem lehet figyelmen kívüli tényező a mai árakat meg otthoni fizetéseket figyelmem véve. Nem sok ember dobálózhat 10-20 ezrekkel! Ha lenne egy K-s i3 többen vásárolnák az biztos!

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák