Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Szeretnék a közeljövőben venni a család számára egy színes/fotónyomtatót, kb. 30-40k értékben (felső határ nagyon max 50k), és szeretném kérdezni, milyen nyomtatók találhatók a piacon? Sajnos nem vagyok otthon nyomtatók között.
    Ami fontos, hogy külön legyenek festék patronok. Olcsó legyen a gyári festékpatron, vagy érje meg (már sokszor volt, hogy nyomtatófej igazítás után már félig se volt a patron), vagy könnyen utánatölthető, problémamentesen. Kb. heti néhány oldal lenne a terhelés, de lenne több is, vagy jó darabig nem használva, beszáradás ellen mi a védelem, megelőzés? Ne legyen multifunkciós, felesleges rá szkenner és fénymásolás funkció. Nem muszáj, de jó, ha van rajta wifi.
    Milyen márkák között érdemes keresgélni a fenti kritériumokkal?

    Előre is köszönöm a választ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Érdeklődni szeretnék, hogy milyen nyomtatókat nézzek, ha egy sima (nem multifunkciós, szkenneres, stb) tintasugaras színes/fotó nyomtató kellene, kb. hol kezdődik egy normális nyomtató ára, plusz a következő paraméterek:
    - Legalább 3 szín+1 fekete külön patronja legyen.
    - Amazok ne legyenek egy árban azonos tömegű arannyal (vagyis olcsó patron, ne érje megvenni az utánagyártott patronokat),
    - Nem elsődleges nyomtató lenne, így ezért jó lenne, ha nem száradna be (gyorsan)
    - Már első használat után is normális működjön (ellenpélda: Patron be - >szövegigazítás, nem sikerült, patron 75% - > fejtisztítás, 50% - > szövegigazítás újból, nem sikerült, 25%, kérem cseréljen, nem működöm tovább... :)) )

    Nem vagyok oda egyik márkáért se, mondjuk egy olcsó Epson nyomtató kicsit csalódás volt (drága eredeti patron, beszáradt fej, gyorsan kiüríti a tartályt).

    Asszem' már pár hónapja kérdeztem hasonlót, csak újból előveszem, meg nem találom azt a bejegyzést (akkor volt is egy ~30-35k körüli nyomató ajánlva, ha jól tudom)

    Előre is köszönöm a választ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Szeretnék venni egy színes nyomtató. Nem lenne sűrűn használva, viszont inkább fotókhoz lenne. Nem kell hogy multifunkciós(de nem baj) legyen, jobb is lenne, ha csak nyomtatni tudna, de mindenképpen legyen benne Wifi (nem Wifi Direct). 30k körüli értékben gondolkodtam, de ha nagyon muszáj, akkor +10k. A patron a kérdéses, hogy elég lenne a minden színhez külön patron, vagy a tartályos megoldás lenne a legideálisabb (a fekete+színes csak akkor, ha olcsó a patron, kicsit kiábrándító, mikor kifogy az egyik szín és kukázhatod a színest, no meg ha jó drága ráadásul és még csak nem is nagy kiszerelés). Nem akarom, hogy filléres legyen a nyomtatás, de nem kelljen 6-10k fizetni egy patronért, még ha XL-es kiadás is. Nem szeretném, ha egy rövid ideig nincs használva, és beszárad vagy a tisztító program fogyasztja ki. Ha pedig tartályos, akkor akkor jó lenne az Epson féle L110/120 is, csak Wifi hiány miatt nem (illetve, Epsonnol volt negatív tapasztalatom is).

    Előre is köszönöm a választ!

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Szeretnék venni egy színes nyomatót, amely nem túl gyakran lenne használva (max hetente 1-2 alkalommal, egy két oldal erejéig). Illetve jobb lenne Wifi-s verzióba a nyomtató, illetve akár a legközelebbi boltban is kapható legyen a patronja, olcsón (vagy után gyártottban is legyen belőle).
    Kb. 15-18k értékben.
    Újat szeretnék venni, karácsonyra lenne a családnak.

    Találtam ezt a HP DeskJet Ink Advantage 3635, és annyira nem drága a patronja se, 5-6-ból meg vannak a patronok.
    Erről mi a vélemény?

    Előre is köszönöm a választ! :R

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    válasz atala #11694 üzenetére

    Hm, akkor ez lesz a régen várt nyomtató, amely otthonra kell. Bár még "messze" van karácsony, lehet megvárom a Black Friday-t. Max ugyanaz az ára lesz, mint most, csak "akciósnak" feltüntetve. Vagy felesleges megvárni a fekete pénteki akciókat?

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák