Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz ambushka #106772 üzenetére

    Játék és IPS akkor Asus N550, de a keretbe neccesen fér bele, 8 GB-val pedig biztos túllépi.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz World-Soft #106809 üzenetére

    Ár. Fujitsu A514 a legolcsóbb már ajánlható/értelmesen használható gép. Igen, az alatt árban minden kaki. Miért? Mert oda csak a használhatatlan erejű és minőségű alkatrészekkel tudnak kiadni gépet. És aki nem ért hozzá, megveszi azt is, mert olcsó és papíron jónak tűnik.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz --Ham-- #106825 üzenetére

    Ugyanaz a VGA, ami játéknál döntő szempont, a proci ereje meg nem annyival több, főleg amikor órajelét visszaveszi a melegedés miatt. K501LX jobban néz ki, vékonyabb, hűvösebb, tovább bírja akksiról és fullHD. És minőségről még szót se ejtettünk, ami szintén jobb.
    (bár említett típusra valamiért i5-5200U-t ad ki, ami ugyanaz, mint K501LX-ben lévő (bár van i3-as variánsa is), de tudtommal, és Asus oldala szerint is i5-4200H vagy i7-4720HQ procival van szerelve az X550JX)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Cheesy #106990 üzenetére

    Dell 5558 van pirosban is, azt keress.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Mikulásbá #107504 üzenetére

    Igen, kapta vissza, Asus topikban valaki leírta, hogy neki igénylés után nemsokkal el is fogadták, és vissza is kapta a pénzt.
    Egyedül annyi a probléma ezzel a panasszal, hogy nem olyan egyértelmű a garanciális hiba. Tény, hogy amit tudunk az alapján a gép volt rossz (nem kérdezett be ide, mit vegyen ;] ), és garanciálisan javították neki üzletben (nem az Asus). De az Asus szemében ez nem egyértelműen az ő saruk, ilyen hibára könnyű ráfogni, hogy a user miatt tört el (akár így volt, akár nem). És arra játszanak, hogy majd megunja, inkább nem hadakozik és feladja. Az Asus legnagyobb hibája, hogy ezt a promóciót így kiadta, tudva mennyi szemetük van piacon. Ismerős X553-asa fél év alatt 3x járta meg szervizt, és neki ráadásul nincs is semmi fizikai sérülés gépén, szóval ő élhetett is volna ezzel jogosan, meg is adták volna neki, csak sajna nem tudott róla és nem regisztrálta be.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz szabonagyur #107522 üzenetére

    Na ezt nem tudtam, hogy hivatalos szervize. Akkor végül is teljesen jogos dolog, de sajna naivitás azt hinni, hogy az Asus nem próbál meg kibújni ilyen esetben, ahol a felhasználó is okolható a hibáért. Mindegy is, legalább ebből is tanul mindenki, hogy ami túl szépnek tűnik, az esetek többségében az is. (még ha itt sem totál kamu a dolog, csak próbálják erősen szűrni kinek jár)
    Ami kicsit szúrja szemem a posztban az ez: "NE vegyetek ASUS gépet, mert már a garanciázás is egy rémálom velük."
    Pont, hogy a garanciázással nem volt probléma, megcsinálták neki, holott erre máshol simán ráfogják, hogy user az oka. A promóció volt gáz, és az Asus marketingeseinek jár egy pofon, hogy ilyennel etetik a naiv vásárlókat. Ez alapján értelmes ember nem dönt egy gép mellett, szerintem. Engem csak addig érdekelt ez, míg Asus-t akartam venni, de csak hogy idén vegyem, és egy esetleges plusznak vettem volna. Na de mindegy, reméljük végül megkapja a pénzét, és jövőben inkább nem is indítanak ilyen akciókat (vagy megszűrik mely gépekre adják, mert X szériánál elég sokan élhetnek vele ;] )

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jerro77 #109093 üzenetére

    Nincs ilyen gép. Legolcsóbb játékra is használható Asus K501LX.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bikkrom #110338 üzenetére

    Összefoglaló. Egyébként se a bolt, se a gép nem ajánlott.
    (olyan hogy best buy nincs, ha nem tudjuk mire használná)

    ui.: Ezaz, nem láttam hogy következő oldalon már írtak. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nyaflaty #112826 üzenetére

    940M az régi játékokhoz alacsony felbontáson oké, 950M-el azért már el lehet élni (40%-al erősebb kb.), de újabbaknál itt is alacsony főleg amit elbír, a 960M az azért jó pár nem túl régi játékot közepesen is visz, de csodát attól se lehet várni. És mindez nagyon erősen játék függő, csoda grafikás AAA címeket ne akarj játszani ilyeneken szerintem. Nézz utána gépigényének azon játékoknak amik érdekelnek, és így dönts.
    Ha Sims-nél komolyabb játékok érdekelnek, akkor a 950M szerintem kell legalább, Asus K501 ~200ezerért. Ha komolyabban játszanál picivel, pár relatív friss cím közepes grafon, és nem tervezel jövőbeni játékokra nagyon, akkor 960M, az 270ezer környékén Asus G551JW, vagy 310ezerért Dell 7559 (én utóbbit tervezem venni). De mint említettem, erősen játék függő.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Peterson_ #112845 üzenetére

    950M és 850M között nem sok különbség van, tehát általad felsoroltakat tudja előbbi is. Nem véletlenül írtam, hogy erősen játék függő, meg nézzen utána miket tolna rajta. Teljesen igaz amit mondasz, de inkább gyengébbnek állítom be a VGA-kat, nehogy irreális elvárásai alakuljanak ki, és aztán itt kérje számon tőlünk, hogy jobbat várt volna.
    Felsorolt notik az adott VGA-val ajánlottak itt, szóval hűtéssel nagy gond nem lehet, de mint említette, ez már így is elég drága.
    950M-el az Asus K501 ajánlott.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Idén már szeretnék új laptopot venni, és most kacérkodok a gondolattal, hogy 1 hónapon belül beszerzek egyet. Alább az igények:
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - 1 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? ~350k
    (3) Felhasználás? multimédia: videók, streamek, játékok
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? többnyire kisebb gépigényű játékok, wow, lol, de menjenek nagyobb címek is majd (gta5, tomb raider stb.), natív 1080p legyen közép-magas beállításon
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? megfelel a TN is, 1080p
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? ritkán, inkább otthon, szobák között
    (7) Operációs rendszer? win10 driver legyen
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 1 TB HDD elég, SSD és RAM bővítési lehetőség legyen, optika nem kell
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI kell
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? csak új (multimédia gépből nem akarok használtat)

    Nézelődtem utóbbi években, és tavaly a Dell 7559 volt szimpatikus, így annak utódja, a Dell 7567 ami tetszik, i7 + GTX 1050ti-al tetszik. Tudom csak TN paneles, őszintén nem feltétlen zavar, úgyis TV-re kötném ha komolyabban játszani akarok, vagy hasonló. Sajna nem követem jelenleg a piacot, van-e más, jobb alternatíva, illetve várható-e valami megérős újdonság karácsonyig.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz IMIIKE1998 #133566 üzenetére

    Ez is vinné, persze 1-2 év múlva már csak minimumon esetleg, de nem vagyok annyira fps és grafika fanatikus, hogy ez zavarjon. Amúgy se a legszebb, legdurvább gépigényű játékokat szoktam tolni.
    Válaszolva a kérdésedre, szobák között vinném, lévén a TV amire rátudnám kötni néha, másik helyiségben van. Jelenleg is egy jó pár éves laptopot és kicsit idősebb asztalit használok. Előbbit többet, filmek, videók nézésére, kényelmesebb esetleg ágyon fekve, mint asztal előtt üldögélni, utóbbin csak ha játszani akarok, napi 2-3 óra. Egy új gépnél így laptop előnyben. Ezen kívül kevesebbet is fogyaszt, és ha vihar van is nyugodtan használhatom. Sajna mostanság egyre sűrűbben van, és áramszünet se ritka ilyenkor, nem beszélve a villámcsapástól való félelem (magyarán kikapcsolás, áramtalanítás). Jah, és kevesebb helyet is foglal. Amíg egyetemre jártam is nyűg volt, hogy amikor költöztem sokat kellett vesződni, és ha hétvégére hazajöttem nélkülöznöm kellett. Bár már végeztem, de simán lehet elkövetkező 1-2 évben, hogy albérletbe kerülök munka miatt, és nem hiányzik a sok gond ezzel.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz #90931968 #135480 üzenetére

    Dell 7567 ajánlott ebben a kategóriában. Én egy hete nyúzok egyet (igaz i7-el, és 1050 Ti-al, meg vettem bele egy SSD-t is), kicsit drágább, és az IPS hiánya lehet probléma esetleg, de egy jól összerakott gép. 280 körül akad már i5, 1050 verzió, de ebben 8 GB ram van alapból, a VGA is 2 helyett 4 GB-al gazdálkodik, és 3 év garancia.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Moleman #135518 üzenetére

    Nem igazán értem, miért ragaszkodsz laptophoz, ha a játék ennyire fontos, és a mobilitás kevésbé? A 950M nagyon határeset, lehet vele játszogatni, de ennyi. Asztaliba 1070-et akarsz, de laptopba a tört része se kell? Illetve egy 1060-as is bőven jó játékra, az pedig 200 alatt is akad előre összerakott konfigokban is, de ez nem ennek a topiknak a témája.
    Ha viszont laptop kell, akkor feljebb kell tolni a keretet, használható, játékra is alkalmas gép többe kerül. 960M, vagy az újakból a 1050 a belépő, ezek pedig 250 fölött kezdődnek. A 950M inkább csak játék(ocskák)ra is használható kategória, de abból 1-2 éve az Asus K501 volt ajánlott ennyiért, most nem tudom mi jó ebbe a kategóriában.
    Ott a hozzáértőbb válasz. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz TurboDuck #136018 üzenetére

    Semmit nem számít, hogy linux vagy dos, simán formázással felrakod a win-t. Nekem is linux volt gyárilag, véletlen elindítottam azzal, de azonnal újra is indítottam és már ment neki a win10. (bénáztam a legacy-val)
    Dell 7567 amúgy ajánlott, bár ebből többnyire még TN paneles elérhető FullHD-ban, de már jönnek be elvileg az IPS verziók is, boltot meg kell erről kérdezni, személyesen megnézni. Vagy megvárhatod a Dell 7577-et, ez már csak IPS-el jön (kasztni minimálisan változik). Mondjuk 350-es keretbe lehet nem férsz bele ha ragaszkodsz az SSD-hez és a plusz ram-hoz ennél a modellnél (bár nekem 8 GB bőven elég, de SDD nélkül venni használni gépet bűn).

    Maddrive321: Neked is esetleg a fentebbi Dell (nem IPS minden verzió, keresni kell), vagy 17,3"-as méretben Asus G752VT, a 970M nagyjából a 1050 Ti "megfelelője" teljesítményét nézve a korábbi generációban. 8 GB szerintem ma még elég, de felhasználó függő. Bővíteni lehet bármikor. A HDD különbség pont az amit sejtett, a 7200 rpm-es picit gyorsabb, bár egy 250 GB-os SSD mellett nem számít, aminek lényeg, hogy gyorsan betöltsön legyen azon.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Dana36 #136131 üzenetére

    15,6-os méretben tök kényelmesen elfér a numerikus rész. Az alatti méretben logikus, ha kihagyják. Én nekem ez kitétel is volt vásárlásnál, sokkal jobb azon pötyögni számokat. Inkább az optikai meghajtó ami elhagyható lehetne manapság. Első alkatrész ami tönkremegy, ~3 évet bírnak (legalábbis mifelénk). Bár amíg nincs mindenhol +1 bővítőhely SSD/HDD-nek, jól jön a helye. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nerozol #136422 üzenetére

    Bolto(ka)t kell megkérdezni, az IPS-es fullHD verziók még csak most jönnek befele, így lehet weboldalon nem tüntetik fel. Vagy megvárhatod a 7577-et valóban, mivel az csak IPS-el lesz kapható, DE annak kisebb az akksija, cserébe lesz gyorstöltés, és USB Type-C csatlakozó rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kiraly.andra #136557 üzenetére

    Bolt függő. Nekem ahol vettem bekapcsolta gépet mikor vettem, és míg papírmunkát intéztük nézhettem. Sőt, azt mondta lefuttat nekem egy tesztet, megnézzük van-e pixelhiba, de felgyűlt a sor mögöttem és végül elfelejtette, én meg nem erősködtem, mivel már rábeszélt pixelhiba garanciára. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kisherceg85 #136565 üzenetére

    - Talán azért nincs olyan sok embernek, mert alapból drágább, és sokan a józan ész helyett a pénztárcájukra hallgatnak, és nem fizetik meg a felárat a minőség kedvéért. :U
    - Van már FullHD-s IPS kijelzővel is, de mivel nem ezzel jött ki, arról nem nagyon van teszt. TN panel meg hát olyan amilyen. Én elvagyok vele.
    - A 7559-nek volt felróva ez, ennél már nem az.
    - Semmi baj ezzel a műanyaggal.
    - Ne vedd SSD-vel, hanem vegyél hozzá külön. Olcsóbb is, és te döntöd el a modellt. Persze szerelned kell hozzá picit, de még tapasztalat nélkül se több 5 percnél: 1 csavar kicsavar, fedlap le, 1 csavar ki, SSD be, 1 csavar be, fedlap fel, igazít, 1 csavar meghúz. És ennyi, elsődleges meghajtóként kezeli onnantól magától. (tapasztalat)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Throme #136583 üzenetére

    Ilyenekre nincs korlátozás gyártótól. Ha nincs matrica, vagy bármi ami "jelezné", ha megbontod, akkor honnan tudnák amúgy is? Ha garanciáztatni kéne, simán kiveszed és kész.
    Nem kell feltétlen kivenned a HDD-t, ahhoz hogy SSD-t rakj be. Persze kategória függő, drágább gépeknél van M.2 foglalat, olcsóbb gépeknél meg ott az optikai meghajtó többnyire: előbbinél berakod az M.2-es SSD-t és kész, utóbbinál 2.5"-es SSD-t veszel, átrakod HDD helyére, a HDD-t pedig az optikai meghajtó helyére, és ha szükséged van rá, az optikai meghajtó mehet egy külső házba. Utána kell nézni, hogy kinézett gépnél milyen lehetőség van.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nerozol #136809 üzenetére

    Valaki azt írta, hogy MM-ben vásárolt 7567 neki már IPS-el volt szerelve. Persze ez nem jelent semmi biztosat. Az újonnan szállítottak valószínűleg már IPS-el szereltek, de még hónapok múlva is kaphatsz raktárról TN paneleset. Mindenképpen a boltokat kell ezzel zaklatni, megírni nekik, hogy az újonnan szállított fullHD-s 7567-esek már IPS-el vannak szerelve, nézzék már meg nekik van-e. Lehet saját adatbázisuk hiányos/hibás, vagy amit kaptak beszállítótól. Dobozán nem tudom fel van-e tüntetve, nekem nincs ott, hogy TN, lehet az IPS-nél sincs.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Sziasztok!
    Egyetemista lány számára kellene egy laptop, amit tudna magával inni előadásra is alkalmanként.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - Közeljövőben
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) - max. 180.000 Ft
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) - Egyetem jegyzetelés, ZH írás, alapvető irodai és böngészéses feladatok
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? -
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? - Hordozás miatt 14" körül, többi nem számít neki, de fullHD és IPS előny
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? - Utazás közben nem, de magával vinné heti párszor
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) -
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? - Ami belefér, 256 GB SSD minimum, 8 GB ram, vagy bővíthető legyen
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) - Extra igény nincs, csak ne legyen fekete
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) - Ismerve őt a használttól nagyon ódzkodik, szóval új legyen (de használtakat is meghallgatok, hátha van olyan amire rá tudom beszélni)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sordoran #170087 üzenetére

    Erre esetleg valakinek tipp? Lényegében annyi a kritérium, hogy tudjon rajta tanulni, böngészni, hordozni tudja egyetemre (kisebb legyen mint mostani 15,6"-os, tehát 14" maximum), 180ezer maximális ár, csak új jó neki, és lehetőleg ne legyen fekete. Ennyiért csodát nem várok, tudja ő is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kbali #170125 üzenetére

    HP 240 a 14-es, gondolom csak el lett írva, és itt akad megfelelőnek tűnő. Ellenben Acer Aspire 3 (ha erre gondolt) van több is, ez ráadásul fullHD-sak (a HP csak sima HD). Csak sajna feketék, de ez legyen páciens baja, megmutatom neki aztán majd eldönti.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Silverboy #170134 üzenetére

    Jelenleg 15,6"-os van neki. Belinkeltem a Travelmate-et, első kérdése annyi volt kisebb-e. Lehet nincs tisztában vele mekkora a különbség, és képzeletben 10-11-es méretre számít.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Sziasztok! Tesómnak kellene egy új laptopot néznem átlag felhasználásra.

    1. Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Minél előbb.
    2. A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    150-200ezer
    3. Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Hétköznapi alap felhasználás, böngészés, képek és videók nézegetése, nincs játék.
    4. Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    -
    5. Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15,6", fullHD és IPS
    6. Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Ritkán (évente párszor), út közben nincs használva
    7. Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Win11 támogatás
    8. Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
    SSD minimum 512GB, RAM-ból most lehet elég 8GB, de legyen bővíthető, vagy már rögtön 16GB+ legyen.
    9. Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    Szeretné, ha kék lenne, de nem feltétel, én mondtam neki ne reménykedjen. :DDD
    10. Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Új

    Előre is köszönöm! :R

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz teptep #180559 üzenetére

    Köszönöm, továbbítottam neki véleményezésre.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák