Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roli5

    tag

    válasz szabonagyur #84706 üzenetére

    Látom te szerelmes vagy a gépedbe szóval meggyőzni nem lehet, de azért remélem a tényeket eltudod fogadni, sőt el is olvasod:

    Hogy én kibe vagy mibe vagyok szerelmes, azt ne te mondd már meg. Azt igérted, nem okoskodsz itt többet. De legyen, hisz egy ajánlott gépről cserélünk eszmét, remélem kultúráltan. Legalább is próbáld meg, kérlek... ;)

    1. Support: nézd már meg, hogy a te géped hány OS-t támogat. 1-et, Windows 8.1, és kész ennyivel bezárva, ne a K70-el gyere, akkor más szelek fújtak még Asus driver támogatás terén is. De inkább berakom ide ha te nem találnád (mint a privát beszélgetést is amit napok óta gondolom keresel :U ):

    Akkor nézd már meg te egy új gép támogatottságát, és nagy százalékos arányban a win 8.1 lesz az, az is csak 64 biten. De hogy ne nekem higyj, hanem a szemednek, itt van pl. egy HP:
    [link]

    2.Alkatrész ellátottság: ki beszél itt a memóriáról? Arról van szó, hogy ha valamit cserélni kell majd a gépben a 2 év után akkor már nem lesz hozzá alkatrész. pl. cserélni kellene alaplapot majd annyiért kapsz bele amennyiért a gépet vetted.

    Ki beszélt itt alaplapról? Miért, tessék mondani, a memória nem alkatrész???

    3. Burkolat bontása: mert majd ha valaki bele akar rakni 1db memóriát vagy SSD-t szerinted szervizbe fogja küldeni? kac-kac...

    Nem küldeni, hanem vinni. Nem is kontárok kezébe, akik törik a csavarokat...

    4. Touchpad és billentyűzet: persze ne is használja az illető, még véletlenül sem hiszen ez a gép csak skypra- meg filmre van tervezve...

    Nem csak arra tervezve, de ha elolvastad volna, hogy Ő mire keres, és még fel is fogtad volna , na akkor leesne...

    5. Hordozás: az 5% pont elég esély ahhoz, hogy bármi baja legyen

    Persze, ha elüti egy autó, biztos gallyra megy a gép is...

    6. Összeszerelési minőség: attól, hogy a tied szerinted jól van összerakva nem ez az általános tendencia egyáltalán.

    Ha nincs, erre van a cseregarancia 3 vagy 14 napon belül...

    7. Szerviz: már ami megjavít garanciába, nézz be néha Asus témába és meglátod a X550C vagy melyik modellnél mivel küldtek el embereket...

    Sztem kevered a számokat, én x750-et ajánlottam...

    Summa: elvakultan is lehet valamit nézni, de azért ami tény azt tényként kéne kezelni.

    A tény az, amit nem írok le, mert nem akarok átmenni személyeskedésbe. De szívesen adok személyes tapasztalaton alapuló választ a konkrét géppel (is) kapcsolatban.

Új hozzászólás Aktív témák