Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dugo_

    veterán

    válasz Bozso68 #130031 üzenetére

    Vagy az összefoglalóba egy nem ajánlott listát összeírni rövid magyarázattal a felkapott gagyi szériákból, ami pár szakmai topicban is megtalálható.

    Az ajánlottakat könnyebb összeírni, benne is vannak az összefoglalóban. Frissül, ahogy ráérnek a topikgazdák.
    A kerülendő GL sorozat is említve van és a Lenovo gagyi garanciája is. Ahogy azt is össze lehet rakni a "Pár gondolat, mielőtt választasz" rész alapján, hogy ami nem ajánlott, az miért nem az.

    ___________________________

    Duree azt írta a napokban egy másik topikban egyébként, hogy elveszik a TMX-től a szervizelést és megkapja az eddig csak Thinkpad vonalat vivő Aloha.
    Tika és aki a tűz közelében van, ti tudtok erről már konkrétumot?

    [ Szerkesztve ]

  • Tikakukac

    titán

    válasz Bozso68 #130031 üzenetére

    Karcos. Ajánlott pozitív felhang, másik negatív. Sok topikban van arra is példa. Valamiért (tippem van) azért itt mindig kicsit neccesebbek a dolgok, egérnél meg hűtésnél nem jön disztri és forgalmazó meg kisker pert akasztózva a nyakunkba, itt valamiért igen. Én azért 1-2 élve már óvatosabb vagyok kivéve ha nagyon felhúznak.

    dugø:
    Tika és aki a tűz közelében van, ti tudtok erről már konkrétumot?

    Ööö passz, ő méginkább a tűzben van, akkor lehet. Kérdés hogyan lesz ott akkora kapcitás. Azért nem gyenge mennyiségű gépet kéne felszívni, kellene oda a bővítés bőven. Szervizesből se sok van sajnos.
    De örülnék neki, 2 éve megy róla a pletyi. Szerintem kövi héten úgyis mennem kell megint, akkor megkérdezem a csajokat.

    Dinter: Annyiból jobb, hogy dömpingesek, aztán ott kevésbé leehet elkaszálni őket. Méretben ha hordozva is van a 14" pont a kényelmes méret. Nem kicsi, látható, de az az 1" pont annyit jelent, hogy sokkal kényelmesebbé válik az egész. Nem véletlen a bizniszben sem, hogy 14" tömegével van, nagyobb jóval kevésbé.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák