Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lionela #130015 üzenetére

    Na, hát sok szerencsét, amit tudtam én leírtam, aztán ha megfogadjátok akkor jó, ha nem, akkor meg még mindig nem az én pénzem égetődik :K

    Ismerős azért nem árt ha nem olyan szakember, mint anno mikor bejöttek az ajtón, hogy na ez igen, ez a gép már LED-es. Hirtelen átfutott az agyamon, hogy a kezdődő infarktus is olyan tünetekkel jár, mint amit akkor éreztem, de aztán levegővel kimozogtam, majd széttártam a kezeimet: uraim, az itt lévő 300 gép, mindegyike LED-s, borotválkoznom pedig 2 hetente kellett, amikor utoljára volt forgalomban CCFL-es :DDD

    Kijelzőre kiírásokra pedig az Asus ügyfélszolgálat és a vásárló remek sztoriját ajánlom úgy jó hónapja volt itt róla szó. Volt ott minden, 48000 fokos betekintési szöggel rendelkező TN panel is meg társaik. A virtuális papír mindent elbír, ha valaki hibásan tölti ki az adattáblát az végig fogja másolni mindenki. Bezzeg ha én megadom a kijelző típuskódját is, esetleg fényképét, hogy hopp, hát nem, akkor már humi van.

    Azt tudom kívánni, mint mindig: sok sikert és józan ész vezérelte vásárlást :R

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák