Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz szabolcs1975 #2506 üzenetére

    "Jó hülye voltál, vagy kurva sok pénzed van, ha megrendelted a 2560-as Elitebook-ot."

    Nincs sok pénzem, ezért aztán 111.611Ft-ot fizettem a gépért.
    De mivel nincs k..va sok pénzem, ezért a roppant logikus következtetésnek köszönhetően megtudtam, hogy hülye vagyok. Ezért már megérte ma is feljönni a fórumra, köszönöm. :R

    Srácok, ne szóljatok még a modiknak! Este 10:30 körül lesz vége a megbeszélésünknek, utána még szívesen elolvasnám, milyen alapvető információkat ad át nekünk legújabb szakértőnk. Kibirjátok még addig?

    AxBattler #2498
    Kanadából rendeltem, ahonnan átküldték az Államokba. Sajnos a barátom aznap reggel jött el onnan, amikor megérkezett (máskor max 3 nap, most vagy másfél hét volt a posta), így csak augusztus végén lesz a kezeim között. Akkor összevetem a hiperfelturbózott 2530p-t (ami mivel Elitebook, ezért egy roncshalmaz, de szerencsére a gép nem tudja, hogy tönkre kellett volna már mennie) a 2560p-vel - majd felrakom a logout-ra - és meglátom, hogy melyik marad. Bár most, hogy ilyen csudi ez a 2530p, nem lesz egyszerű dolga a 2560p-nek.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák