Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    válasz Chaser #106571 üzenetére

    Köszi.
    Én a desktop-nál is szívesebben rakom össze a gépeket mint hogy készet vegyek.
    Sajna ez laptop esetén nem lehetséges.

    Ritkán általánosítok, de sajnos amikor évek óta pár hetente össze kell rakni a gépet, hogy egybe maradjon, és a hülye anomáli ennek a gépnek, akkor van, hogy egy idő után kezd elszakadni a cérna. De legalábbis nem a következő gépet akarja az ember szintén ugyanonnan venni.
    De oké vettem az érveidet, hogy a két cég már szét ment, ezért szétnézek ott is.

    A Win7-ről le tudok mondani, bár a 8-ast nem szeretem, és azzal nem is ismertetném meg a családot. Én már 10-est használok, de az meg szerintem nincs még mindig kész. Mint fejlesztő sokat szívok még vele (de talán hétköznapi használatnál ez már nem látszik.)
    De igazából a Win7-ről és az IPS-ről is le tudok akkor mondani.

    Sajnos akkor Lenovo ügyben tévedtem, mert ennyi idő után sok minden változott.
    Mikor egy Aldi-s gépet néztem, akkor azt kaptam, hogy Lenovo, mert az jó minőségében és anyagában is tartós, jó supporttal.
    Mielőtt felnéztem ide újra, mindenhol csak a Lenovo-kat néztem a boltokban. :(
    Így alapban találtam is elfogadhatót tudásra és árban is.
    LENOVO 100 15" 80QQ0048HV
    LENOVO 100 15" 80QQ004DHV
    LENOVO 100 15" 80QQ004EHV
    LENOVO Z51-70 80K600G2HV

    Esetleg általánosságban milyen márka most még az ajánlatos (azon kívül, hogy meg kell nézni a konkérté terméket is.)

Új hozzászólás Aktív témák