Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    válasz Chaser #104307 üzenetére

    Azért köszönöm a segítséget!
    Mondjuk fingom sincs mi az a matricázott. Azt írják 12 hó gari!
    A magyar törvények szerint minden ilyen termékre 12 hó garanciát kell vállalni, ellenkező esetben megüthetik a bokájukat!

    Mondjuk elvártam volna annyi segítséget, hogy ez a CPU saccper kábé jó e, vagy mit nézzek? Milyen tulajdonságokat amik jók!

    Az hogy 120 felett az marhára tág fogalom!!!!

    Dell: 200 felett találtam! Akkor már az öregnek összerakok egy asztalit, 100-t meg elkocsmázunk!
    Fuji: 170 nagyon sok!
    Alapból AMD párti vagyok, így már eleve ódzkodom a felsoroltaktól!
    Apám, mint minden nyugdíjas főleg netezni fog, még a HD tartalmakat is kizárom! Gyanítom nem fog GTA V-ni!
    Tehát nem kell bika proci! Ne akadjon a Chrome, tudjon chat-olni az unokákkal, olvassa a híreket!
    Ehhez nem kell 200 000 gép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor se vennék olyat, ha történetesen én nyertem volna a lottó ötöst!!!!

    Vagy két éve szerettem volna fényképezőgépet venni. A megfelelő topicba beírtam a kívánalmaimat!
    A válasz az volt, hogy valami Sony akármi a legalja4 Basszátok meg az 110 e. én a feléért is sokallom!! Az a legalja!
    Belinkeltem mit szeretnék venni. Mondjatok véleményt!
    - mondtuk 110 a legalja
    - nem erre voltam kíváncsi, amit linkeltem mit tud jó lesz e,
    - de 110 a legalja olcsóbban ne vegyél!!
    _ ekkora egy sznob bandát!
    Persze megvettem 50-ért amit kérdeztem tőlük, mert értelmesebb választ nem kaptam. Azóta is teljes megelégedésemre használom!!!!

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák