Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pottyoske197

    tag

    Sziasztok
    olvasom a rengeteg velemenyt hozzaszolast tesztet 2 napja reggeltol estig de meg nem esett le
    kepernyovalasztas elott allok de folosleges penzt nem dobnek ki

    Kerdes mi a francot jelent egy freesynces kepernyo eseteben hogy megy 144 hz es frissitessel vagy 144 hz es freesync-es frissitessel
    azaz ha jol ertettem nvidia kartya ha tudja a 120-160 fps stb akkor kihasznalja a 144 hz es frissitest de nem aktivalhato a freesync mod.
    Bocsi az ertetlensegert de a rengeteg reklam es hozzaszollasbol emg nem tudtam kibogozni a sok Marketing mogotti lenyeget

    AMD=Freesync ??? de megy nvidiaval a 144MHZ is ?? a monitoron Pl: LG34UC79G ???
    az Nvidia=Gsync de AMD odafosik nem hasznalja ez tiszta

    VGA 2 db van GTX 970 es GTX1070 nem szandekszom AMD re terni mert eleg gyengus az utobbi evekben.
    FPS megy siman minden amit jatszom - erre keresek monitort ha megertetitek e fentebbi kerdest
    keret nem maxos az LG 34UC79G monitora es a Samsungnak megjelent egy 32 colosa C32HG70 ami erdekelne

    rosszabbik esetben vennek Gsync-est ami persze dragabb (AOC v ACER V ASUS 27" 32" est FHD feletti felbontassal, nem 1 evre szol a beruhazas

    Koszi a valaszokat es megegyszer bocsi az ertetlensegert

    [ Szerkesztve ]

    pottyoske

  • pottyoske197

    tag

    válasz Anonymus23 #80882 üzenetére

    Koszi
    azokat neztem de most van egy ajanlat az LG re 140ezer ft kb ha atszamolomextrem digitalnal
    a masik az mar dragabb kb 225 ezer ft ba jon ki de frissebb kiadas a samsung
    a 27" colos Gsynces monitorok WQHD ban meg a 32 es felett vannak egy kicsivel
    Hosszutavon tervezek de nem eroltetem a gsyncet ha mukodik a masik is, 2-3 evre elore senki sme mondja meg ki dob ki jobb VGA-t es hova alakul az igeny de ekkor felbontasba ez eleg
    Divisiont viszek most 65-80 fps el de azon allitok, regebbi cimeket akarok kitolni de WQHD ben ha mar megveszem a monitort, a VGA eleg, de jovore maris le fogom cserelni valoszinu, evente VGA csere szokott leni
    A gep az eleg Delidelt I7 7700k 16 GB rammal szoval VGA sem lesz korlat
    de meg nem tudom 1080Ti es a Vega utanni generaciobol fogokl venni addig az 1070 GTX eleg

    Nezegettem azokat is de most 300-400 az tobb eurot nem fogok adni jelen esetben foleg hogy 4K a celja a jatekoknak is, azaz majd atadom a fiamnak gepestopl VGAStol es jon masik 2-3ev mulva, de megtartom

    Megy a 144HZ pl Doom ot 180 - 190 FPS el totam vegig, jatszodnek multiba vele Battlefield1 meg ezutan john es az uj COD stb. de nem eroltetem a jelenlegi 60 hz es 24 es Samsungomon ami melesleg TV tuneres es siman teszi a dolgat vagy 7 eve , de idegesit a lemaradas Online FPS ekbe

    Koszi a valaszt meg ha akad hozzaszolas javaslat mas jobb modelekbe MAXIM 250.000 FT ig mehettek annal tobbet nem adok, majd lejon a 4K - 144hz es monitorok ideje es ara is ez ala rra is kell hagyni nemi penzt

    [ Szerkesztve ]

    pottyoske

  • pottyoske197

    tag

    válasz Anonymus23 #80885 üzenetére

    Monitor Gaming Curved LED IPS LG 34", UltraWide, UWHD 2K, HDMI, DisplayPort, 144Hz, 1ms, 4xUSB, FreeSync, 34UC79G stb

    Megveve. Egyelore. Ha nem jon be akkor jovo tavaszon veszem masikat Predator stb dupla aron
    Ez nem volt rossz vetel egyelore 133000 FT volt es adtak meg vele a Ghost Recon Wildlands dobozost is ami kb 10 ezer ft meg
    3 ev garival Emagrol

    kedden erkezik majd meglatom mit csinal az 1070 GTX el. ugy neztem displayport kabelt is adnak vele meg masikat szoval azt sem kell keresgelnem

    KOSZI a tanacsokat es a sok forumozo velemnyet amiket itt lehet olvasni

    Egyelore Vega64 nem adja elo magat szoval fel ev es Gsync monitor is lesz de ami idealis az most tul draga szinte 2 ilyen LG-t veszek az arabol. Ez megmarad majd Filmezni meg a Csaladnak ha nem jon be

    [ Szerkesztve ]

    pottyoske

Új hozzászólás Aktív témák