Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tharkoul

    tag

    Üdv!

    Új monitorra lenne szükségem az eddigi Dell U2312HM helyett, a rá szánt keretem legfeljebb 90.000 forint, ha bevállalom a koplalást, akkor 100e, de inkább legyen 90.

    -Sokszor inkább általános használatra lesz, de gyakran használom PS-t és nézek filmeket, szóval jó lenne valami jobb panel. Bár sűrűn szoktam játszani is, nem kompetitíven / véresen komolyan, szóval ez az 1-2-6ms nem igazán érdekel, általános 8-10GTG megfelel, csak ne legyen használhatatlanul nagy input lagja.
    -21:9 a támogatottsága miatt inkább nem, de 16:9 és 16:10 is megfelel, amelyikből van jobb az árához mérten
    -USB hub előny, mert hozzászoktam már, de nem feltétel
    -pivot szükségtelen, viszont legyen állítható a magasság
    -csak fekete káva jöhet szóba
    -DisplayPort legyen - bár ez szerintem ma már alap
    -mivel 60 helyett 75Hz-en használtam a Dellt, PLS pedig ahogy olvastam érzékeny erre, inkább IPS-t preferálom, de meggyőzhető vagyok (kisebb betekintési szög mindegy lenne, úgyis szemből nézem csak)

    Eddig a mostanság ajánlott Dell P2417H-val szemeztem, de elbizonytalanodtam, hogy tényleg jó választás-e újonnan ennyit költeni egy 1080p kijelzőre, azonban nem nagyon láttam alternatívát, vagy ha igen, akkor az régi monitor volt, mint pl. a P2416d, ami 1440p 24"-re, viszont kicsit elavult már a panel. Tudnátok javasolni még egy párat? Nem baj, ha olcsóbb, csak rosszabb ne legyen. :DDD

    ppi igazából eddig is megfelelt, de ha 1440p panel lenne, videokártya megbirkózna azzal is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák