Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korcsi

    veterán

    válasz fape #36198 üzenetére

    Rizikós, nem kicsit. Jól is lehet vele járni, de ha nem jön be akkor bukó az egész. Részemről nem ajánlott. Az általad említett Dell jó lesz, gondolom a Yamakasi-t sem professzionális munkára vetted volna.
    Videó kártya annak függvénye mire használod, játékra "állítólag" jó a QHD feles (1280*720) felbontásban (egyszer fhd-nál próbáltam 960x540-et, de az nem működött) itt mivel a fele felbontás simán beállítható lehet nem jelent problémát.

    [ Szerkesztve ]

    referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

  • I3EI\ICE

    aktív tag

    válasz fape #36198 üzenetére

    Szerintem a 27-es WQHD-k piacán most verhetetlenek az itteni aprón hirdetett új dell típusok. 100-120 közt lehet kapni "sufnigarival" U2713H-kat, meg U2713HM-eket. Én a WCG miatt az előbbit vettem 105-ért, és azóta is nagy megelégedéssel használom. Van ugyan a talpán egy Refurbished matrica, de az egyetlen kivetnivaló, amit eddig találtam, egy kb 1-2 pixelnyi területű halvány szürkés folt elég messze a képernyő közepétől. IPS-glow, és bevilágítás szempontból kifejezetten jó példánynak tűnik, a mérete ellenére elég jól kiszorul a sarkokba a jelenség, és ott sem látványos. Remekül lehet rajta ketten-hárman filmezni, sorozatozni 2-2,5 méter távolságból. Nagyon élvezem azt is, hogy ezt a képminőséget 27 colon kihozza nekem -beállított fényerőtől függően- 25-40W-ból. Persze aki 3 év gyártoi gari nélkül nem nyugodt, annak nem ez a best buy, de szerintem ez még mindig kisebb rizikó, mint Ázsiából "noname" monitort rendelni. Nem hiszem, hogy egy párszáz üzemórás Dell monitor (még ha refurbished is) nagyobb eséllyel hibásodna meg, mint egy Yamakashi...

    Yamakashiból én a 120Hz-re húzható "2B extreme" típusra lennék kíváncsi, de sajnos nagyon drágán adják azt, főleg ha pixelhibamentes példányt akar az ember...

Új hozzászólás Aktív témák