Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz AxBattler #96453 üzenetére

    Elnézést vissza olvasva lenni nagyon gázos fogalmazás :B
    Mást írtam oda,csak vissza töröltem amit nem olvastam el teljesen szóval elnézést :) !
    Köszi a segítséget! :R
    Amúgy ez a TN panel,milyen a 144Hz,vagy a 75 :F
    Különbség észre vehető?
    Te melyiket vennéd,ha e közül kéne választani ?
    Csak azért kérdem,mert nem az nincs önló döntésem.
    Inkább csak kíváncsi vagyok arra,mert lehet az lenne számomra is a legjobb döntés.
    Jelenleg egy 42LA LG SMART 3D TV Van.
    Ezt akarom eladni majd,és venni egy gamer cuccot,monitort!
    Ez amin most vagyok filmezésre,Konzolra tökéletes!
    Viszont úgy érzem az Imputlag akkora,hogy a késése miatt az ellenfél 5x leszed a csatamezőn.
    Ezt onnan vettem észre,mivel Youtuberkedek,és vissza nézem bakijaimat!
    Ott látható nagyban ott áll a csávó gépkarabéllyal ezerrel tárazva engemet.
    Én meg sokszor azt veszem észre,hogy már a földön vagyok :W
    Ami fontos gyors válasz idő,szép színek,éles betekintése folyamatos nem szürkül el max min.
    Meg ami még fontos maradok a 1920x1080p nél,mert nem az gyenge a GTX980Ti kártyám.
    Hanem megy mellette Bandicam,OBS,Action progi.
    Ezek eszik a vga erőforrását kicsit.
    Youtuberkedéshez kell,de USB megvan osztva a képernyő ami azt jelenti tableten nézem a másodlagos kis
    800x600 as monitorom felbontását Tabletten ami 1920x1080p 30FPS bír el,de az már enné a VGA erőforrását.
    OBS azon monitorozom GPU-Z,vagy egyéb fagyós játékokat,mely asztalra ledob mint a Crysis 1 Win 10 en.
    Hardveresen nem fagy inkább amolyan hiba Win 10 alatt,és asztali módban a lényeg kidob asztalról leállítom
    MP4 nem veszik el hibás adatforrásként,hanem megvágom Bandicot al ha jól emlékszem a nevére,és rakom is fel a csatornámra.
    Köszi ezt a regényt elolvastad,helyesírást ne nézd az tragédia,de egy diszlexiással beszélsz(írsz)szóval ez is haladás számomra,hogy sokat minimalizáltam az össze ömlesztett magyar mondatokat,helyesírási hibákat.
    Ige kötőket stb.stb :)
    Köszi.
    T : Károly :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák