Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz jim bcs #37369 üzenetére

    Bár nem tőlem kérdezted, de azért megpróbálok válaszolni.

    Tény, hogy pár ezressel drágább (legalábbis az ajánlott boltokban, ahol épp néztem az árakat) az U2312HM, de én valószínűleg maradnék nála, ha a kettő közül kell választani. Azért lehet találni elégedetlen U2312HM tulajokat is, de ennyi pénzért újonnan szerintem nem találsz jobb monitort, amennyivel drágább az S2340L-nél, annyival többet is nyújt. Pl.: HM-nél ott a magasságállítási lehetőség, nem "fényes" kijelző (bár, mint írtad ez nálad nem tétel), az újabbak már PWM mentesek, játékra kiváló, alacsony input lag (S2340L-ről nem találtam használható adatot az input lagot illetően).

    Itt a 3. hsz-ben van egy kis összehasonlítás (U2312Hm vs. S2340L), összességében több pozitívummal látta el az újabb Dell-t az illető, de én személy szerint maradnék a HM-nél.

    (#37371) Louis1: Szerintem jól döntöttél, majd az "ánbokszing" után egy kis összefoglalót írhatnál. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Isual

    veterán

    válasz jim bcs #37369 üzenetére

    Szerintem Raisel hsz-ét elolvasva, ha tudod mérlegelni a linkelt összehasonlítást, akkor tudsz dönteni. Én nem foglalok állást, mert a glossy bevonat miatt szubjektíve nagyon tetszetősek az S-es Dellek, de az UltraSharp széria valamivel valóban többet nyújt. Viszont, ha az tetszik jobban, s nem zavar a magasságállítás hiánya, akkor egész nyugodtan vedd az S2340L-t! :K

    (#37370) -FLY->: Olvass vissza! Bevilágítást mindenhol kapni fogsz 100k alatt, zéró körülinél nagyobbat meg 100k fölött is. 27" - Full HD-t megfontolnám a helyedben. Mire kéne a monitor?

    (#37372) Peethy: Dell U2412M kalibrálva - egyértelműen!
    Wide gamut mennyire kell a munkádhoz? Mert ez csak standard gamutos, s 100 alatt - igaz használtan de - már vannak wide gamutos Dellek, ami megfontolandó. Újonnan 140k körül van az U2413.

    u.i.: ha kell a WCG, akkor pár használt ajánlat apróról ( U2410, LP2475W, U2410, U2413, U2410 )

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák