Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    válasz El Kebir #30819 üzenetére

    Köszi az észrevételt. A túlpásztázásnál biztos igazad van, én csak azt mondom mintha mostanában intelligensebben lenne kezelve a dolog és ennek nagyon örülök.
    Azért gondolom, mert van egy hdmi-hdmi kábelem és ezt dugom a vga karim hdmi kimenetébe és a tv-m hdmi bemenetébe ha filmezek pc-ről és a tv-m még csak 720p felbontást tud.
    Viszont ha monitort szeretném használni a kábelre csak teszek egy hdmi-dvi átalakítót és bedugom a monitorba dvi-on és minden beállítás egyből jó képméret, fullhd felbontás minden. A tévénél ugyan így nem kell állítgatni semmit, mindent egyből felismer méretet 720p-t mindent.
    Nem kuszálja össze a catalystot most már ha össze vissza dugdosom a kábelt időnként a monitor és a tv között mikor filmezek, szépen felismeri, hogy igen ez a tv ez meg a monitor.

    DP mizériában is lehet, hogy igazad van csak én nem tudtam gyári kábellel kipróbálni mert alapból nem tartalmaz a csomag 2311 esetében ilyen kábelt, de ha jól tudom még a 2312 sem.
    Szóval fentebb azért is linkeltem azt a régi hozzászólást ahol raziel01 ír valami méregdrága kábelről vagy konverterről mert én is erre jutottam, ha már kiszűrtem, hogy egyik eszközöm se hibás.
    Akkor csak a kábel maradhat mint szűk keresztmetszet, akkor meg nem éri meg a szenvedést meg a felárat. Belenyugodtam, hogy a DP számomra használhatatlan, használom div-on tehát, minőségbe nem vesztek semmit csak kár, hogy nem tudok egyszerre több eszközt rácsatlakoztatni a monitorra...

Új hozzászólás Aktív témák