Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    válasz schawo #30812 üzenetére

    Windows bug se lehetett mert, win7, win8 consumer preview és most a végleges win8-on is több catalyist verzió alatt is ugyan ez a helyzet. Lehet, hogy tényleg 2 monitor is rossz ahogy madgie is mondta.

    (#30813) madgie:
    Jah, hogy ez a túlpásztázás, ehhez már volt szerencsém csak nem tudtam, hogy ez a neve magyarul. Ennyivel is okosabb lettem máma. :)
    Akkor mondok még egy érdekességet ezzel kapcsolatban. Nekem ez a dolog dvi-on is kijött a 2311-es monitoromon. Igaz úgy, hogy vga kártya hdmi kimenet és a monitor dvi bemenete volt összekötve egy hdmi-hdmi kábellel csak az egyik végén volt 1 hdmi-dvi átalakító. Körbe pedig fekete sáv, amit csak az általad linkelt helyen tudtam eltüntetni a kép felnagyításával.
    Az érdekesség amire igazából utalni akartam, hogy ugyan ezzel az összekötési módszerrel win8 alatt az újabb catalystekkel már nem kellett állítanom semmit, egyszerűen rákötöttem és élveztem egyből a teljes képernyős módot.
    Szóval szerintem ez nem a hdmi hibája a fentebb leírtak szerint, hanem tényleg win/catalyst hiba mai mára ezek szerint javítva lett a szoftvermérnökök által...
    Gondolkozom egy eizo fs2333-on a dell u2311h helyett játékra, amin ugye "csak" 2 hdmi meg 1 dvi van. Ha esetleg meglesz majd megírom mi a helyzet ezzel a túlpásztázással, mert ezt tuti hdmi-hdmi összekötéssel használnám, de szerintem már nem lesz vele túlpásztázási gond...

Új hozzászólás Aktív témák