Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mr.krasi #127774 üzenetére

    Nyilván ha azaz elsőszámú funkció amit keresel egy monitorban akkor egyértelműen nem. Viszont mindennek megvan az ára így az is lehet hogy azért fizetnél többet mert egyértelműen sokkal több funkciót vagy jobb minőségű panellel szerelték azt a típust, kérdésed elég tág , így konkrét választ nem tudok adni.

    cocka
    Értelek , viszont használt piacban nem vagyok jártas .
    Legolcsóbb monitor ebben az arányban kis hazánkban 50,000-Ft indul .

    labatlanroka
    Több ablakos rendszer miatt egy Dell S3422DW ajánlanék , Dell Display Manager ebből a szempontból szuper ,egyszerű és stabil .
    juve600
    Talán-talán a Dell honlapján típus felhasználók párbeszédek résznél .
    De nem sok esélyt látok erre.

    KillerKollar

    Samsung S28AG700NU
    LG 27GN950-B
    LG 27GP95R

    totron
    Persze hogy van ilyen.

    Rabbitf_24
    Szuper, esetleg meg tudod mondani, hogy a négy ablakos módja mennyire gördülékeny és használható ?

    Tsebacsi

    Általad kért specifikációk és megadott összeg alapján MSI Optix MAG281URF modelljét ajánlanám , egy ami nem felel meg az elvárásoknak az a 32”, de úgy gondolom a mostani 25” monitorodhoz képest azért egy fokkal nagyobb ( persze ha ez lényegi szempont lenne ) .
    Ellenben 28” átmérőben 4K felbontás kapunk, ami jót tesz PPI nagyságának , gyors panel reakcióval (Rapid IPS) – 1 ms-os GTG gyors válaszidőt biztosít, optimalizálja a képernyő színeit és fényerejét, plusz 144-Hz panellel kitűnő választás lenne játékra .
    G-sync támogatja , így a 3060Ti ki lesz használva ezen a terén .
    HDMI 2.1-es csatlakozóval szerelt és van benne konzol mód ,így stabil 4K ~ 120FPS adott lesz szintén a játékoknál .
    VESA HDR Display 400 tanúsítvánnyal Is rendelkezik .

    De nem csak a játék miatt , de munkára is alkalmas a Less blue light premium hardveres megoldásával ami csökkenti a fénykibocsátást .
    Emellett villódzásmentes panellel szerelik .

    USB , ezen a terén KVM 2.0 operál - Vezérelheted és továbbíthatod a fájlokat több eszköz között , plusz billentyűzet , egér támogatása is rendelkezésre áll .
    Csatlakozók területen , fontos számodra DP , ami itt is jelen van (1.4)
    Plusz 2-db 2.1-es HDMI és egy Type C (DP alt)

    Szerintem árazásban is megvan az arany középút , pont 300, bár egyes boltok picikével drágábban adják .
    Szerintem jó választás lenne , nem csak azért mert én azt mondom, hanem a visszajelzések is ezt mutatják , van olyan külföldi oldal, ahol
    több mint 6000-en jeleztek vissza róla 5/4.6 az átlaga .
    Remélem tudtam segíteni .

    [ Szerkesztve ]

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák