Új hozzászólás Aktív témák

  • dik

    őstag

    Helló!
    Kérdésem a szokásos milyen monitort? Van egy kis gondom a választásban. Egyik ok a cserére a régi viewsonic VP930-m egyszerűen nem megy DVI kábellel az új vga kártyával Giga 6870 (eddig ilyen baj nem volt nvidia lártyákkal) és 6 éve ez a mostani és persze egy nagyobb jobb lenne. :)
    Samsung S22A300B egyik kiszemelt és a másik az itt emlegetett DELL U2312HM.
    Csak így van is egy kis gondom annó mikor ezt vettem MVA panelos viewsonic-m azt mondták itt atom szuper jó 100 rugó volt és hogy a TN panelosak sehol sincsenek. Annó nagyon is tetszett mivel crt volt előtte. Én nem tudom de az utobbi időben összeraktam pár gépet TN monitorokat vettem hozzá ismerősöknek az alacson ár végett és a képük eszméletlen szép az én vp930-n elbújhat mellettük minden gond nélkül pedig nem hitvány panel van benne az állványa jobb az enyémnek hogy lehet variálni forgatni de annyi. Így egyszerűen nem tudom mostmár IPS vagy TN legyen. Megéri-e a közel + 20000Ft többletet?
    Esetleg valaki tudna valaki segítséget nyujtani video vagy link vagy bármi érdekel ami elöbbre jutatna a döntésben!?

    "A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

Új hozzászólás Aktív témák