Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz picur220 #30363 üzenetére

    Egy biztos, hogy ekkora felbontás tényleg nagyon nagy rá. Amúgy nagyon jó lenne, de próbáltam és az alap menü megfogja, live wallpaper felejtős stb. Ehhez tényleg gyenge a 600 Mhz. Most frissítettem barátnőm x10 mini próját és hát megtáltosodott. 320*480 bőven elég lenne rá, egy picit pixelesebb lenne, de dupla vagy tripla olyan gyors.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • kezdő

    senior tag

    válasz picur220 #30363 üzenetére

    Valamit valamiért. Embere válogatja, ki mit tart jónak.
    Én az a típus vagyok aki a jó árért cserébe elnézi, hogy lehet gariztatni kell a cuccot a kijelző miatt. Wifire van 1 patch és ahogy olvastam az újabbak már nem is dobják el.
    A 600 MHz tényleg karcsú, de nem az árhoz, hanem a tudáshoz képest és ez nagy különbség! Kis túlzással nemrég egy Samsung s5230 vagy LG KP500-as jött ki ennyi pénzből és ugye tudásban ezek össze se hasonlíthatók...
    Ehhez a felbontáshoz tényleg kéne az 1 GHz, de megint csak bejön a képbe a telefon ára. Elhiszem, hogy valakinek elegendő a 320x240, de engem már a hideg ráz tőle, nagyobb nyűg ekkora felbontáson gördülékenyen böngészni, mint a Blade esetleg döcögős görgetésű, de atom felbontású kijelzőjén.
    Én még mindig azt mondom, hogy ezért az árért csúcs készülék, a legtöbben akik ilyen árkategóriában gondolkodnak és "tudatlanok", el sem merik képzelni, hogy milyen tudású masinát vehetnek a pénzükért!
    T-s árlistából hírtelen: Nokia 5230, 3720, 6303, C3, Samsung Monte zárt oprendszerrel drágábban, SE X10 mini majd dupla áron, stb....
    Én ezeknek a telefonoknak a potenciális vásárlóit "csábítanám" át a Blade-re, mert összehasonlíthatatlanul jobban járnának. A Blade nem a drága Androidos mobilok ellenfele (bár 1-2 modellnek azért odaver) , hanem az olcsó zárt oprendszerben gondolkodók számára egy alternatíva. (mint az LG GT540, SE X8, csak ezeknél szvsz sokkal jobb)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés