Új hozzászólás Aktív témák

  • satyr

    csendes tag

    válasz satyr #239 üzenetére

    No újra, most már kicsit konkrétabban, keddre terveztem a vásárlást. ami kellene:
    korrekt képű, autofókuszos ésatöbbi kamera, legalább két megapixel
    1 gigás microsdt vennék a leendő telefonhoz, ez megpakolva mp3akkal - normális lejátszó, hangminőség jó lenne. egyes Samsungoknál olvastam, hogy nem kezel pl. subfoldereket a player rész, ilyen hibába nem akarok belefutni. a sony ericsson walkman mobiljain kívül van olyan teló, ami kifejezetten jó ezen a téren? elviselnék egy korrekt akkut, ami bírja a napi átlag 1 óra mp3 hallgatást, és lehetőleg nem kell naponta tölteni, de nem tudom, mennyire reálisak az igényeim ezen a téren. ha csak a SEw széria alkalmas ezen igények kielégitésére, akkor kénytelen leszek abból választani :(

    a korábban ajánlottakat átnéztem, a keret egy kicsit szűkült, SDvel együtt 50-60ból ki kellene jönnöm. az elérhető jelöltek:

    D900
    E900
    (az E900 5k HUFfal olcsóbb a tmobilenál - nekem ez furcsa..egyáltalán mi az érdemi különbség a kettő között?)
    6288
    P990

    kialakításban a D900 jön be a legjobban, de alapvetően Nokia párti vagyok, ár/érték arányban viszont a Sony Ericcson tűnik nyerőnek, de a designt nem biztos, hogy meg tudnám szeretni (plusz a qwerty bill nem hiszem hogy feküdne a méretes kezemnek).
    vélemények, alternatívák?
    köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák