Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    Mod idő lejárt...
    Ami jól jönne az automatikus duplexben, hogy rögtön a másik oldalra is nyomtat, tehát először az első lap A oldalára, utána a B oldalára, és utána jön csak a 2. lap.
    Vagy ez még ott sem így működik ?

    Végülis kiderült, hogy működik Win7 alatt a nyomtatóm, bár van vele gond, ha kifogy a lap, külön rá kell menni az üzenet megjelenítéséhez, ami több másodperc várakozás után nyílik csak meg egy teljes képernyős ablakban. Visszatérésnél szintén várni kell.
    Itt van részletesebben:
    [link] [link] [link] [link] és [link]
    A lényeg igazából az első és az utolsó linkelt hsz-emben van.
    Nincs esetleg valami ötletetek a szoftveres megoldásra ?

    MÁS:
    Ha nem sikerül szoftveresen megoldani, akkor az marad, hogy egy olyan gombot rakok be, ami "becsapja" a tonerfedél nyitottságát érzékelő kapcsolót, és így ha benyomom egy pillanatra, akkor úgy érzékeli, mintha kinyitottam volna a tonerfedelet, és folytatja a nyomtatást a berakott lapra.
    Részben szét is szedtem már a nyomtatót, így már nagyjából tudom hogyan is valósítanám meg.
    Service Manualt innen töltöttem le hozzá: djvu vagy pdf
    Ezt az oldalt egyébként tudom ajánlani mindenkinek, szerintem sok nyomtatóhoz van fent Service manual.

    Viszont baromi koszos belül a nyomtató, festékpor, por, stb.
    Mivel (milyen törlőkendő, milyen tisztítószer) lenne érdemes kitakarítani, és hogyan ?
    Mire kell vigyázni, mihez nem szabad hozzányúlnom kézzel / mással ?
    Esetleg sűrített levegő (ilyen palackos) ?
    Kompresszorom sajnos nincs, csak ilyen tartály nélküli minikompresszor.

Új hozzászólás Aktív témák