Új hozzászólás Aktív témák

  • Rison77

    senior tag

    válasz Zοltta #74047 üzenetére

    Áhh, tegnap 5 órát töltöttem átépítéssel, szerencsére nem túl sűrűn csinálom. Táp felett van 2 db lemezfedő ahova mehet ssd, vagy venti, 2 db ventit akartam odarakni ezért leszedtem a fedőket 2-2 db csavar tartja őket, az első simán lejött, a második fedőnél az egyik csavar úgy rá volt húzva, hogy meg se mozdult. Ráadás olyan minőségi csavar volt, hogy konkrétan 2-3x erős próbálkozásra szétnyíródott a feje, de úgy, hogy abba már semmilyen fejet nem akasztasz be...Úgy tudtam kiszedni, hogy felhajlítottam a lemezt, és avval csavartam ki, nem forgott benne a csavar mert rá volt feszítve teljesen.. Itt már azért a vége felett voltam, aztán a legvégén jött volna a fellélegzés amikor a 2 üveglapot felrakom.. aha.. az amelyik ilyen ütött volt, nem akart becsukódni csak háromnegyed részig, utána feszült, és nem tartotta meg a mágnes... Először azt hittem, hogy itt is megvan melyik melyik oldalra megy, felrakom a másikat az jó volt, másik oldal ott is ez a probléma... Nézem mi lehet a probléma.. ahhha... a fogantyú.... Látszik a képen hogy el van hajolva, míg a másik nyíl egyenes, ezért nem lehetett becsukni mert feszült.. Nem volt lila a fejem, hogy most akkor szedjem szét az 5 órás munkát azt küldjem vissza.. Megpróbáltam egy fogóval meg némi szivacsborítással visszahajlítani, de nem tudom, mi hajlította ezt el, de iszonyat erő kellett ahhoz, hogy annyira vissza tudjam hajlítani, hogy rendesen becsukódjon az üveglap..szóval ez tuti gyárilag így lett kész. A szivacsborítás hiába volt, olyan szépen lejött a festék, hogy öröm volt nézni :W Illetve ha a ház tetejére radiátor kerül,arra nem gondoltak a mágneses porszűrő kialakításakor, hogy bizony a radiátor csavarjai ott lesznek, és azok miatt nem illeszkedik pontosan. Szóval részemről a minőség ellenőrzésen van még mit javítani, de ezektől eltekintve az airflow tudása megkérdőjelezhetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák