Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    Megvan végre a Pro M, szerencsére még idén sikerült normális árban találni (25e). Árához képest elég jó darab, könnyen szerelhető, szellős. Sajnos csak ablakos verzió létezik belőle, amit nem szerettem volna, de ez volt a kompromisszum (azt mondjuk nem néztem hogy a hátoldala felmegy e a plexis helyére, de csak azért amúgy sem vettem volna másik oldallapot). Van sok teszt már róla, azokban minden jó dolog le van írva, így csak azt írom le ami nekem nem tetszik vagy hiányolom:
    - szerszámmentes lefogatás a bővítőkártyáknak
    - több hely a cpu hűtés és a felső ventilátor felfogató hely között, akár azt is megoldhatták volna hogy a felfogató lemez és a ház teteje közé beférjen a venti, nem sok hiányzik hozzá
    - jó lett volna ha az elülső porszűrőt anélkül lehetne eltávolítani hogy az egész első panelt le kelljen szedni
    - a bekapcsoló gomb nem a minőségi hatást kelti, elég nagy játéka van oldalra
    - a power és hdd led-nek is lehetne egy kicsit egyenletesebb fényeloszlása, látszik hol van a led, ott jóval erősebb a fény

    Nem kritikus "hiba" egyik sem, nem von le sokat az értékéből, de szerinte mezek még belefértek volna az árba. Összességében elégedett vagyok vele és ajánlom bárkinek 25e alatti árral.

    És jöjjenek a képek:

Új hozzászólás Aktív témák